DomůCZ/SK MMAVlasto Čepo reaguje na výzvu Matěje Peňáze: Chci do toho zápasu jít!

Vlasto Čepo reaguje na výzvu Matěje Peňáze: Chci do toho zápasu jít!

Pravděpodobně nejočekávanějším duelem “Superfinále” turnaje OKTAGON Underground měl být hlavní zápas večera, který sliboval parádní podívanou v podobě souboje Vlasta Čepa s Matějem Peňázem.

Zdroj: OKTAGON MMA

Předzápasová atmosféra byla okořeněná Peňázovými nepřímými narážkami, obviňujícími Čepa z užívání dopingu. Zápas se však nakonec neuskutečnil, protože Matěj Peňáz se zranil. Přesto fanoušci nepřestali doufat, že se tento zápas někdy uskuteční. A nyní jim svitla naděje. Peňáz se po svém vítězství na turnaji OKTAGON 24 rozhodl, že Čepa vyzve. A udělal to ještě v kleci, bezprostředně po zápase.

Vlasto Čepo pak exkluzivně pro server MMA Fanatik na tuto výzvu zareagoval.

“Poté, kdy zrušil zápas dva dny před Superfinále, jsem za ním na turnaji v Brně šel. Dal jsem mu čokoládu a řekl jsem mu, že když něco nemá ověřené, tak ať raději nic neříká, když neví, jak se věci mají. On se mi omluvil a podal jsem mu ruku. Pak ho lidi vypískali a dost si to tehdy vyžral.”

“Jasně, že se na tento zápas těším a chci do něj jít. Za měsíc a půl mám dohodnutý fight, tak ten ještě odzápasím a pak můžeme začít ladit, kdy by se souboj s Peňázem mohl uskutečnit. Určitě to vezmu. Na ten souboj jsem myslel od chvíle, kdy ho zrušil a stále jsem si přehrával v hlavě, jak se s ním pobiju. Tehdy jsem ještě chtěl být ve welteru, ale kvůli němu jsem ochotný jít klidně o váhu výš. Co se Peňáze týká, je to kvalitní soupeř a jeden z nejlepších postojářů.”

“V tom zápase budu outsider. Všichni budou psát, jak mě rozbije a jak je dobrý. Lidé říkají, že bych do zápasu s ním nešel, ale zapomínají, že to on zrušil zápas. Já jsem byl připravený, a to i přes zranění, které jsem tehdy měl. Já jsem se toho zápasu nebál a nebojím se ani teď. Pobil jsem se tisíckrát a pobiju se pokaždé, když to bude potřeba. Kdykoli, kdekoli a s každým. Let’s do it!”

Sledovat turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete ZDE.

Od Undergroundu udělali oba bojovníci v MMA výrazné kroky vpřed. Vlasto Čepo má aktuální bilanci 5-1 a už nějakou dobu trénuje v American Top Teamu v Záhřebu. Matěj Peňáz, který má zkušenosti z nejprestižnější kickboxerské organizace Glory, je v MMA stále neporažený a má bilanci 3-0.

Zdroj: MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ