DomůCZ/SK MMAVlasto Čepo reaguje na výzvu Matěje Peňáze: Chci do toho zápasu jít!

Vlasto Čepo reaguje na výzvu Matěje Peňáze: Chci do toho zápasu jít!

Pravděpodobně nejočekávanějším duelem “Superfinále” turnaje OKTAGON Underground měl být hlavní zápas večera, který sliboval parádní podívanou v podobě souboje Vlasta Čepa s Matějem Peňázem.

Zdroj: OKTAGON MMA

Předzápasová atmosféra byla okořeněná Peňázovými nepřímými narážkami, obviňujícími Čepa z užívání dopingu. Zápas se však nakonec neuskutečnil, protože Matěj Peňáz se zranil. Přesto fanoušci nepřestali doufat, že se tento zápas někdy uskuteční. A nyní jim svitla naděje. Peňáz se po svém vítězství na turnaji OKTAGON 24 rozhodl, že Čepa vyzve. A udělal to ještě v kleci, bezprostředně po zápase.

Vlasto Čepo pak exkluzivně pro server MMA Fanatik na tuto výzvu zareagoval.

“Poté, kdy zrušil zápas dva dny před Superfinále, jsem za ním na turnaji v Brně šel. Dal jsem mu čokoládu a řekl jsem mu, že když něco nemá ověřené, tak ať raději nic neříká, když neví, jak se věci mají. On se mi omluvil a podal jsem mu ruku. Pak ho lidi vypískali a dost si to tehdy vyžral.”

“Jasně, že se na tento zápas těším a chci do něj jít. Za měsíc a půl mám dohodnutý fight, tak ten ještě odzápasím a pak můžeme začít ladit, kdy by se souboj s Peňázem mohl uskutečnit. Určitě to vezmu. Na ten souboj jsem myslel od chvíle, kdy ho zrušil a stále jsem si přehrával v hlavě, jak se s ním pobiju. Tehdy jsem ještě chtěl být ve welteru, ale kvůli němu jsem ochotný jít klidně o váhu výš. Co se Peňáze týká, je to kvalitní soupeř a jeden z nejlepších postojářů.”

“V tom zápase budu outsider. Všichni budou psát, jak mě rozbije a jak je dobrý. Lidé říkají, že bych do zápasu s ním nešel, ale zapomínají, že to on zrušil zápas. Já jsem byl připravený, a to i přes zranění, které jsem tehdy měl. Já jsem se toho zápasu nebál a nebojím se ani teď. Pobil jsem se tisíckrát a pobiju se pokaždé, když to bude potřeba. Kdykoli, kdekoli a s každým. Let’s do it!”

Sledovat turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete ZDE.

Od Undergroundu udělali oba bojovníci v MMA výrazné kroky vpřed. Vlasto Čepo má aktuální bilanci 5-1 a už nějakou dobu trénuje v American Top Teamu v Záhřebu. Matěj Peňáz, který má zkušenosti z nejprestižnější kickboxerské organizace Glory, je v MMA stále neporažený a má bilanci 3-0.

Zdroj: MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ