DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola po operaci: Bolest je jenom pocit

Karlos Vémola po operaci: Bolest je jenom pocit

Zápasník Karlos Vémola se před několika dny stal čerstvým ženáčem. Se Slovenkou Lelou Ceterovou si, po pěti letech vztahu a několika krizích, řekli své vytoužené ano.

Ještě než Vémola skončil v chomoutu, čekal ho důležitý zápas. V kleci se na pražské Štvanici utkal se Srbem Iličem a díky suverénnímu vítězství se stal šampionem OKTAGONU. Radost z triumfu mu však poněkud kalilo zranění lokte, s nímž měl problémy již delší dobu a kvůli němuž musel dokonce podstoupit operaci.

“Bohužel jsem v zápase narazil loktem na Jokerovu hlavu, urval jsem si tam chrupavku nebo tak něco. Doktor mi pak řekl, že s tímhle prostě nemůžu fungovat, že musím hned na operaci, abych mohl pokračovat,” sdělil Vémola prostřednictvím Instagramu, ale pak šokoval. Lékař mu při čištění lokte vytáhl několik kamenů.

“Když to doktor otevřel, řekl mi: Pane Vémolo, normální člověk si s tím ani nevyčistí zuby. Říkám, doktore, nejsem normální člověk, jsem Terminátor. A on říká, no dobře, ale muselo to strašně bolet, když tam máte takové kameny. A já říkám, že bolest je jen pocit. Pokud se to neutrhne a drží to, jdeme dál. V tom zápase se to nakonec utrhlo, ale naštěstí to nebylo nic extra vážného, vyčistili jsme to, zahojí se to a doufám, že už to bude v pořádku, doufám, že se uvidíme co nejdříve,” dodal novopečený manžel a šampion OKTAGONU.

Zdroj: Instagram Karlos Vémola

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ