DomůCZ/SK MMAPotvrzeno! Karlos "Terminátor" Vémola bude boxovat s rapperem Marpem

Potvrzeno! Karlos “Terminátor” Vémola bude boxovat s rapperem Marpem

Největší tuzemská organizace OKTAGON MMA oznámila, že přední česká hvězda smíšených bojových umění Karlos “Terminátor” Vémola (31-6 MMA) nastoupí ke svému prvnímu profesionálnímu boxerskému zápasu.

Zdroj: OKTAGON MMA

Karlos Vémola o zápase informoval také v rámci své show “Noc s Terminátorem”.

Soupeřem “Terminátora” bude bývalý thaiboxer a rapper Otakar Petřina alias Marpo. Zápas se uskuteční 13. listopadu v pražské O2 aréně v rámci turnaje Oktagon Underground. Duel je naplánován na šest kol po třech minutách.

Marpa už mohli tuzemští fanoušci vidět v boxerském zápase se slovenským rapperem Patrikem “Rytmusem” Vrbovským, který se uskutečnil v prosinci 2018. A Marpo si před zápasem s “Terminátorem” věří:

“Stoprocentně mám šanci. Byla by ostuda, kdyby se mnou prohrál. Není na tom boxersky dobře a všichni to ví.”

Dalším lákadlem, které bude na fanoušky 13. listopadu v pražské O2 aréně čekat, je boxerská legenda Shannon Briggs. Bývalá boxerská hvězda se postaví do Marpova rohu. Briggs ve své kariéře porazil například George Foremana nebo Raye Mercera. Utkal se také s Vitalijem Kličkem nebo Lennoxem Lewisem.

Zdroj: OKTAGON MMA | Talk Show “Noc s Terminátorem” | MMAShorties

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ