DomůUFCJiří Procházka: Vím, jak na Blachowicze!

Jiří Procházka: Vím, jak na Blachowicze!

Jiří Procházka už má konkrétní plán pro zápas s Janem Blachowiczem v Abú Dhabí. Ten však může samozřejmě realizovat pouze v tom případě, pokud by Glover Teixeira na poslední chvíli ze zápasu na turnaji UFC 267 odstoupil.

Zdroj: UFC

Šampion polotěžké váhy Jan Blachowicz a titulový vyzyvatel Glover Teixeira nebudou jedinými bojovníky, kteří budou v pátek na UFC 267 v Abú Dhabí snižovat váhu pro zápas večera.

Do Spojených arabských emirátů přijel také Jiří Procházka, který si pod hlavičkou amerického giganta na své konto připsal už dvě parádní vítězství. Český bojovník bude plnit roli náhradníka pro případ, že by Polák nebo Brazilec na poslední chvíli vypadli z boje.

“Připravoval jsem se na oba,” řekl Jiří v posledním rozhovoru pro portál BJ Penn. “Nejvíce jsem se ale soustředil na své chyby z předchozích zápasů.”

“Musím pracovat na svých chybách, protože Jan Blachowicz a Glover Teixeira jsou velmi silní na zemi a ve wrestlingu. Jsou velmi dobří, houževnatí, silní a tvrdí. Pracoval jsem na tom, abych byl silnější a lepší v boji na zemi a ve wrestlingu. Na postoji pracuji každý den.”

Jiří Procházka při svém debutu v UFC knokautoval Volkana Oezdemira. Ve svém druhém zápase v oktagonu, po neméně vzrušující podívané, skolil dalšího bývalého uchazeče o titul Dominicka Reyese efektním úderem loktem z otočky.

“Co se týče Jana, nechci prozrazovat celou strategii, ale viděl jsem jeho zápas s jedním borcem z Čech,” pokračoval Procházka. “Mluvil jsem s ním také o jeho stylu. O tom, co dělá dobře, o chybách, kterých se dopouští. Mám tedy správnou strategii a vím, jaké zbraně použít.”

Procházka také řekl, že i když na turnaji UFC 267 nevstoupí do klece, bude to pro něj cenná zkušenost. Jak uvedl, je velice rád, že bude moci vidět souboj svých soupeřů.

“Je to trochu rychlé, ale vím, že jsem na titul připraven,” řekl Jiří. “Není důvod, proč se touto cestou nevydat. Mnohokrát jsem se sám sebe ptal, jestli ten titul chci a odpověď byla vždy stoprocentně ano. Jsem na to připraven a vím, jak ten pás získat.”

“Jsem rád, že mohu být na místě konání souboje Blachowicz vs. Teixeira. A i když se do klece nedostanu, budu schopen vnímat energii svých soupeřů, jejich silné a slabé stránky. Ochutnat atmosféru.”

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ