DomůUFCPaulo Costa: Vladimir Putin není tak slabý vůdce jako Biden nebo Macron....

Paulo Costa: Vladimir Putin není tak slabý vůdce jako Biden nebo Macron. Ten chlapec se už dočista zbláznil!

Paulo Costa, bývalý titulový vyzyvatel ve střední váze UFC, je příznivcem ruského prezidenta a invaze na Ukrajinu. Svůj postoj zveřejnil na sociálních sítích a okamžitě se na něj snesla vlna kritiky.

K situaci na Ukrajině a vztahům s Ruskem se již vyjádřilo mnoho bojovníků. Drtivá většina z nich Putina a Rusko, za jejich útoky na sousední Ukrajinu, kritizuje. Paulo Costa je však jiného názoru a pro Putina má jen slova chvály a obdivu.

“Vladimir Putin není slabý vůdce jako Biden nebo Macron. Je to bývalý voják, který byl bodnut do břicha a přežil. Je to světový vůdce, který je na úplně jiné úrovni než ostatní. Znáte nějakého jiného vůdce z minulosti, který by měl podobné vlastnosti?”

Paulo Costa není jediný, kdo obhajuje kroky Ruska. Jedním z dalších bojovníků UFC, který zastává podobný názor, je Sean Strickland.

Paulo Costa je ukázkovým příkladem sportovce, který mrhá svým talentem. Ještě před časem platil za velice perspektivního bojovníka střední váhy, který má namířeno k titulu. Pak přišlo několik malérů. Opil se před zápasem s Adesanyou, následně se zcela vykašlal na shazování před zápasem s Marvinem Vettorim. Nyní vede obdivné řeči směrem k Putinovi.

Nabízí se tak jednoduchá otázka – je Paulo Costa ještě při smyslech?

Zdroj: LowKickMMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ