Neděle, 2 října, 2022
DomůUFCPaulo Costa: Vladimir Putin není tak slabý vůdce jako Biden nebo Macron....

Paulo Costa: Vladimir Putin není tak slabý vůdce jako Biden nebo Macron. Ten chlapec se už dočista zbláznil!

Paulo Costa, bývalý titulový vyzyvatel ve střední váze UFC, je příznivcem ruského prezidenta a invaze na Ukrajinu. Svůj postoj zveřejnil na sociálních sítích a okamžitě se na něj snesla vlna kritiky.

K situaci na Ukrajině a vztahům s Ruskem se již vyjádřilo mnoho bojovníků. Drtivá většina z nich Putina a Rusko, za jejich útoky na sousední Ukrajinu, kritizuje. Paulo Costa je však jiného názoru a pro Putina má jen slova chvály a obdivu.

„Vladimir Putin není slabý vůdce jako Biden nebo Macron. Je to bývalý voják, který byl bodnut do břicha a přežil. Je to světový vůdce, který je na úplně jiné úrovni než ostatní. Znáte nějakého jiného vůdce z minulosti, který by měl podobné vlastnosti?“

Paulo Costa není jediný, kdo obhajuje kroky Ruska. Jedním z dalších bojovníků UFC, který zastává podobný názor, je Sean Strickland.

Paulo Costa je ukázkovým příkladem sportovce, který mrhá svým talentem. Ještě před časem platil za velice perspektivního bojovníka střední váhy, který má namířeno k titulu. Pak přišlo několik malérů. Opil se před zápasem s Adesanyou, následně se zcela vykašlal na shazování před zápasem s Marvinem Vettorim. Nyní vede obdivné řeči směrem k Putinovi.

Nabízí se tak jednoduchá otázka – je Paulo Costa ještě při smyslech?

Zdroj: LowKickMMA

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
77SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ