Dana White chce vidět souboj Adesanya vs. Jones: Ten zápas se prostě musí uskutečnit

Čím dál agresivnější výměny názorů na sociálních sítích vzbudily zájem UFC o zorganizování zápasu mezi bývalým šampionem polotěžké váhy Jonem Jonesem a Israelem Adesanyou.

Embed from Getty Images

Oba bojovníci na sociálních sítích vůbec nešetří kritikou chování toho druhého. Dana White, šéf UFC, v rozhovoru pro UFC Arabia řekl, že má velký zájem o to, aby se oba zápasníci setkali v oktagonu.

“To je zápas, který musíme udělat – na 100%. Myslím si, že souboj těchto bojovníků bude něčím ohromným.”

“Ale nejde tady o to, co chci já. Všechno záleží na tom, co chtějí oni. Adesanya je šampionem. Myslím, že chce bojovat s vítězem zápasu Whittaker vs. Cannonier a potom uvidíme co bude dál.”

V poslední době došlo k vyhrocení situace mezi oběma zápasníky, když se Adesanya ve svých komentářích na Twitteru zmínil o Jonesově zesnulé matce.

Jones to samozřejmě nemohl přejít jen tak a na svém Twitteru poslal Adesanyovi jasný vzkaz:

“Izzy, děkuji ti, že jsi se zmínil o mé úžasné matce. Teď mi moc chybí…Budeme spolu v příštím roce bojovat?”

Teď, když Jones ohlásil přechod do těžké divize, Adesanya říká, že se s ním může utkat klidně i tam. Jon Jones se naposledy objevil v oktagonu UFC na začátku roku, kdy porazil Dominicka Reyese. A zatím není známo, kdy se do klece vrátí.

Adesanya, který ve svém posledním zápase porazil Paula Costu řekl, že při své další obhajobě pásu šampiona střední váhy by se rád utkal s Jaredem Cannonierem. Ten však musí nejprve porazit Roberta Whittakera na turnaji UFC 254.

Zdroj: UFC Arabia | Twitter Jon Jones | Twitter Israel Adesanya

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj MMA Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA