DomůUFCJon Jones kritizuje Jana Blachowicze a zavádí nové pravidlo

Jon Jones kritizuje Jana Blachowicze a zavádí nové pravidlo

Jon Jones, bývalý šampion polotěžké váhy, prohru Jana Blachowicze uvítal a napsal, že tohle se stává, když se bojovník soustředí na jiné věci a ne na svého soupeře.

Zdroj: UFC

Na turnaji UFC 267 prohrál Jan Blachowicz s Gloverem Teixeirou a ztratil tak svůj mistrovský pás v polotěžké váze. Po tomto zápase Jon Jones napsal na sociálních sítích:

“Vidíš. To se stane, když hejtuješ, místo toho, aby si se soustředil na svého nejbližšího soupeře.”

Později se ještě rozhodl své prohlášení doplnit o několik slov:

“Zavádím nové pravidlo: nevyzývej mě, dokud pás alespoň dvakrát neobhájíš. Už mě tyhle sr*čky unavují. Všichni mluví o tom, co se mnou udělají a přitom nedokážou porazit ani dalšího vyzyvatele.”

O potenciálním zápase Jana Blachowicze s Jonem Jonesem se mluvilo již mnohokrát. Jones se měl s Blachowiczem utkat poté, kdy Polák knokautoval Coreyho Andersona. Nakonec se však tehdejší šampion rozhodl uvolnit pás v polotěžké váze a přestoupit do královské váhové kategorie.

Jan Blachowicz získal titul v polotěžké váze v zápase s Dominickem Reyesem, který se uskutečnil v září 2020. Později pás obhájil v zápase s Israelem Adesanyou.

Zdroj: Twitter Jon Jones

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ