Sobota, 26 listopadu, 2022
DomůCZ/SK MMAMateusz Legierski vyzývá Ivana Buchingera. Chce se s ním utkat o pás...

Mateusz Legierski vyzývá Ivana Buchingera. Chce se s ním utkat o pás šampiona lehké váhy na turnaji OKTAGON 27

Všechno naznačuje tomu, že „Dynamit“ Legierski hodlá získat zpět titul šampiona lehké váhy naší největší organizace MMA. Polský bojovník před několika měsíci podepsal kontrakt s KSW a o pás přišel, aby neblokoval lehkou divizi.

Foto: OKTAGON MMA

Uvolněný pás získal na začátku tohoto roku Ivan Buchinger, který porazil submisí Ronalda Paradeisera. Svou první obhajobu má současný šampion naplánovánu na 11. září na turnaj OKTAGON 27, který se uskuteční v Bratislavě. Jméno jeho nejbližšího soupeře je zatím neznámé.

Neporažený čtyřiadvacetiletý polský bojovník oznámil, že se chce s populárním „Bukim“ utkat.

„Vyzval jsem Ivana k souboji v září na jeho půdě, protože je čas ukázat, kdo je skutečným králem OKTAGONU v lehké váze. Čekám na jeho rozhodnutí, zda přijme vhozenou rukavici.“

Mateusz Legierski pod hlavičkou organizace OKTAGON MMA nebojoval rok a půl. Naposledy porazil zkušeného Miroslava Štrbáka nejednomyslným rozhodnutím na body a stal se tak šampionem lehké váhy. Poté se spojil s polským gigantem KSW. Při svém debutu porazil Francisca Barria. V březnu se měl utkat s Lukaszem Rajewskim, ale ten ze zápasu odstoupil.

Ivan Buchinger je skutečným veteránem evropské MMA scény. Během své kariéry byl držitelem titulů organizací jako Cage Warriors a M-1 Global.

V tuto chvíli není jasné, nakolik je tento zápas reálný.

Zdroj: Instagram Mateusz Legierski

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
80SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ