DomůCZ/SK MMAMateusz Legierski vyzývá Ivana Buchingera. Chce se s ním utkat o pás...

Mateusz Legierski vyzývá Ivana Buchingera. Chce se s ním utkat o pás šampiona lehké váhy na turnaji OKTAGON 27

Všechno naznačuje tomu, že “Dynamit” Legierski hodlá získat zpět titul šampiona lehké váhy naší největší organizace MMA. Polský bojovník před několika měsíci podepsal kontrakt s KSW a o pás přišel, aby neblokoval lehkou divizi.

Foto: OKTAGON MMA

Uvolněný pás získal na začátku tohoto roku Ivan Buchinger, který porazil submisí Ronalda Paradeisera. Svou první obhajobu má současný šampion naplánovánu na 11. září na turnaj OKTAGON 27, který se uskuteční v Bratislavě. Jméno jeho nejbližšího soupeře je zatím neznámé.

Neporažený čtyřiadvacetiletý polský bojovník oznámil, že se chce s populárním “Bukim” utkat.

“Vyzval jsem Ivana k souboji v září na jeho půdě, protože je čas ukázat, kdo je skutečným králem OKTAGONU v lehké váze. Čekám na jeho rozhodnutí, zda přijme vhozenou rukavici.”

Mateusz Legierski pod hlavičkou organizace OKTAGON MMA nebojoval rok a půl. Naposledy porazil zkušeného Miroslava Štrbáka nejednomyslným rozhodnutím na body a stal se tak šampionem lehké váhy. Poté se spojil s polským gigantem KSW. Při svém debutu porazil Francisca Barria. V březnu se měl utkat s Lukaszem Rajewskim, ale ten ze zápasu odstoupil.

Ivan Buchinger je skutečným veteránem evropské MMA scény. Během své kariéry byl držitelem titulů organizací jako Cage Warriors a M-1 Global.

V tuto chvíli není jasné, nakolik je tento zápas reálný.

Zdroj: Instagram Mateusz Legierski

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ