DomůCZ/SK MMAPromotér RFA Boris Marhanský reaguje na chování Ondřeje Novotného a organizace OKTAGON...

Promotér RFA Boris Marhanský reaguje na chování Ondřeje Novotného a organizace OKTAGON MMA

Nová organizace Real Fight Arena (RFA) přišla na scénu teprve nedávno a již teď vzbuzuje velké emoce a dohady. Podepsala několik bojovníků konkurence, které se to samozřejmě nelíbí.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Například nejlepší české organizaci OKTAGON MMA přetáhla zajímavé bojovníky Miroslava Brože a Lea Brichtu. K RFA se několikrát vyjádřil i Ondřej Novotný, který šéfa RFA Marhanského označil za nového Voldemorta a RFA přirovnal k organizaci XFN, která zde dříve působila. Nedávno jsme se dočkali dalšího vyjádření ze strany RFA.

„Myslím si, že se jim nelíbí, že přichází nějaká nová organizace. Úplně tomu rozumím, ale nerozumím tomu, že některé věci řeší tak, jak je řeší. Já bych to řešil jinak. Vlastně nevím, co je k tomu vede. Kdybych byl v jejich pozici, tak bych asi ani nereagoval. Každý, ať komunikuje, jak to cítí. My touto formou nepůjdeme, půjdeme naší cestou. Lidi si pak vyberou, co jim bude sympatičtější…,“ vyjádřil se Boris Marhanský v podcastu MMA Bez Masky.

Bude velmi zajímavé sledovat jak se situace bude dál vyvíjet. Které další bojovníky dokáže RFA přetáhnout? Udrží se obě organizace nebo jednu organizaci tato “válka” zničí? Odpovědí se dočkáme v budoucích měsících.

Zdroj: Podcast MMA Bez Masky


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
79SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ