DomůCZ/SK MMAPromotér RFA Boris Marhanský reaguje na chování Ondřeje Novotného a organizace OKTAGON...

Promotér RFA Boris Marhanský reaguje na chování Ondřeje Novotného a organizace OKTAGON MMA

Nová organizace Real Fight Arena (RFA) přišla na scénu teprve nedávno a již teď vzbuzuje velké emoce a dohady. Podepsala několik bojovníků konkurence, které se to samozřejmě nelíbí.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Například nejlepší české organizaci OKTAGON MMA přetáhla zajímavé bojovníky Miroslava Brože a Lea Brichtu. K RFA se několikrát vyjádřil i Ondřej Novotný, který šéfa RFA Marhanského označil za nového Voldemorta a RFA přirovnal k organizaci XFN, která zde dříve působila. Nedávno jsme se dočkali dalšího vyjádření ze strany RFA.

„Myslím si, že se jim nelíbí, že přichází nějaká nová organizace. Úplně tomu rozumím, ale nerozumím tomu, že některé věci řeší tak, jak je řeší. Já bych to řešil jinak. Vlastně nevím, co je k tomu vede. Kdybych byl v jejich pozici, tak bych asi ani nereagoval. Každý, ať komunikuje, jak to cítí. My touto formou nepůjdeme, půjdeme naší cestou. Lidi si pak vyberou, co jim bude sympatičtější…,“ vyjádřil se Boris Marhanský v podcastu MMA Bez Masky.

Bude velmi zajímavé sledovat jak se situace bude dál vyvíjet. Které další bojovníky dokáže RFA přetáhnout? Udrží se obě organizace nebo jednu organizaci tato “válka” zničí? Odpovědí se dočkáme v budoucích měsících.

Zdroj: Podcast MMA Bez Masky

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ