DomůUFCTvrdá slovní přestřelka mezi Conorem McGregorem a Tonym Fergusonem: Už mi zbývá...

Tvrdá slovní přestřelka mezi Conorem McGregorem a Tonym Fergusonem: Už mi zbývá jediné – zabít jednoho z vás krysy!

Conor McGregor má velkou touhu vrátit se do oktagonu UFC po zranění, které utrpěl letos v červenci na turnaji UFC 264. Ir se na sociálních sítích dostal do slovní přestřelky s Tonym Fergusonem, v níž se nechal slyšet, že chce svého soupeře v kleci UFC zničit.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Velmi populární Ir si zlomil nohu na konci prvního kola svého třetího zápasu s Dustinem Poirierem na galavečeru UFC 264, který se uskutečnil v červenci tohoto roku. Nyní se věnuje rehabilitaci. Mnozí pochybovali, že se někdy vrátí do oktagonu UFC, ale jak sám zdůrazňuje, v budoucnu chce opět bojovat o největší trofeje v MMA.

McGregor se nyní na svém profilu na Twitteru agresivně vyjádřil ke svému dalšímu zápasu v oktagonu. V příspěvku se dostal do slovní přestřelky s Tonym Fergusonem. Post McGregor následně smazal.

Tony Ferguson: “Bereš růstový hormon, proto teď tak vypadáš. Jsi mentálně slabý a tvoje noha je poničená. Jsi křehký, je snadné tě zlomit. Ten růstový hormon z tebe udělá zlomeného týpka. Jen dál podváděj, podvodníku. Není to poprvé, co tě Bůh potrestal. Napadáš obyčejné lidi a DJ? Co to ku*va děláš, ty ha*zle?”

Conor McGregor: “Bůh ti žehnej, chlapče. Jsi žalostným příkladem poškození mozku. Podělím se s fanoušky o video, které nám poslala tvoje vyděšená manželka, na kterém křičíš, pláčeš a ničíš dům na kusy. Jsi smutný retard. Nemáš mozek. V hlavě nic nemáš. Série proher, nemáš žádné manažery. Tvoje žena nám ve strachu posílá videa.”

Conor McGregor: “Jednoho dne se spolu utkáme a já ukončím tvůj život. Sláva, peníze, moc. Už jsem vyhrál všechny mistrovské pásy, vydělal jsem v tomhle sportu peníze a teď už chci jen zabít jednu z vás krys, to je jediná věc, která mi zbývá. A ty se budeš dívat, jak to dělám. Pouze na PPV.”

Zatím není známo, kdy se McGregor (22-6 MMA) vrátí do oktagonu UFC. Bojovník se domnívá, že by to mohlo být již v roce 2022. Nyní se chce soustředit hlavně na své zotavení. Ir věří, že se v oktagonu UFC ještě dokáže měřit s těmi nejlepšími. Porážka s Dustinem Poirierem na UFC 264 byla jeho třetí prohrou z posledních čtyř zápasů. Od října 2018, kdy na UFC 229 prohrál s Khabibem Nurmagomedovem, vyhrál pouze nad Donaldem Cerronem.

Ferguson (25-6 MMA) se v poslední době nenachází v nejlepší formě – prohrál tři zápasy v řadě, s Justinem Gaethjem, Charlesem Oliveirou a Beneilem Dariushem. Před zápasem s Gaethjem měl bojovník skvělou sérii 12 výher v řadě, která začala v říjnu 2013.

Tony Ferguson je už pomalu inventářem organizace UFC. Vždyť v jejím oktagonu bojuje už od roku 2011. Za tu dobu vybojoval 19 zápasů, z nichž 15 bylo vítězných. Získal také 11 různých bonusů za zápasy nebo výkony večera. Už ve svém debutu získal bonus za knokaut večera.

Zdroj: MMA Junkie | Instagram MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ