DomůUFCKrál se vrací! Conor McGregor kývl UFC na nabídku souboje proti Dustinu...

Král se vrací! Conor McGregor kývl UFC na nabídku souboje proti Dustinu Poirierovi

Conor McGregor se vrací do oktagonu UFC. Hvězdu bojových umění, která před časem ohlásila odchod na odpočinek, zlákala k návratu nabídka souboje s Dustinem Poirierem.

Embed from Getty Images

Irský zápasník se po svém posledním souboji s Donaldem Cerronem na turnaji UFC 246 rozhodl, že organizace UFC už mu nemůže nic nabídnout a odešel do sportovního důchodu. Teď však změnil názor. Na svém Twitteru oznámil, že se vrací do hry.

“Ahoj Dustine! Přijal jsem od UFC nabídku, abych s tebou zápasil. Řekl jsem jim, že se to musí uskutečnit v roce 2020. Jsem připravený na 21. listopadu. Prosinec také přichází v úvahu. Například 12. nebo 19. Navíc, stále chci tvé nadaci “The Good Fight Foundation” poukázat 500 tisíc dolarů.”

Dustin Poirier kvitoval McGregorovo rozhodnutí s velkým povděkem:

“Podařilo se nám dohodnout zápas! Využijeme peníze k tomu, abychom otevřeli Akademii boxu a MMA v části města, kde jsme já a Daniel Cormier vyrůstali.”

Zápas potvrdil také novinář ESPN Ariel Helwani, který čerpal ze svých tradičně věrohodných zdrojů.

“Conor přijal zápas s Dustinem Poirierem. UFC mu nabídlo termín 23. ledna, ale McGregor usiluje o to, aby se souboj uskutečnil do konce tohoto roku, protože nechce čekat. Nabídl UFC jiné termíny – 21. listopadu a 12. prosince. Teď se čeká na odpověď ze strany UFC. Conor chce stále poukázat významnou finanční částku charitativní nadaci.”

Zdroj: Twitter Conor McGregor | Twitter Dustin Poirier | Instagram Ariel Helwani

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ