DomůUFCŠéf UFC vyloučil, že by Jonu Jonesovi odebral pás šampiona, a nastínil...

Šéf UFC vyloučil, že by Jonu Jonesovi odebral pás šampiona, a nastínil Aspinallovu budoucnost

Dana White nemá v úmyslu vzdát se zápasu mezi Jonem Jonesem a Stipe Miocicem. Jonesovi nebude odebrán mistrovský pás UFC v těžké váze, a pokud chce Tom Aspinall zůstat aktivní, prezident organizace mu najde jiného soupeře.

Jon Jones se měl vrátit do akce na listopadovém turnaji UFC 295 v New Yorku, ale bývalý dominátor polotěžké váhy se zranil a ze zápasu se Stipe Miocicem odstoupil.

Následně se o prozatímní mistrovský pás UFC v těžké váze utkali Tom Aspinall a Sergei Pavlovich. Angličan svého soupeře knokautoval a vyzval k zápasu Miocice, přičemž volal po tom, aby organizace zbavila Jona Jonese jeho právoplatného titulu. Dana White se v rozhovoru pro TNT Sports vyjádřil k situaci v těžké váze UFC.

“Ne, Jonu Jonesovi titul šampiona neodebereme. Je to nejlepší bojovník MMA všech dob. Aspinall je mladý kluk. Nějakou dobu jsi byl zraněný. Svou šanci ještě dostaneš. Počkej. K zápasu Jones vs. Miocic musí dojít a pak vymyslíme, co s tebou bude dál.”

“Aspinall by mohl před jejich zápasem znovu bojovat. Nevím. Uvidíme, jak to dopadne příští rok. Jones vs. Miocic – oba si takový zápas zaslouží. Jon Jones se zranil, s tím nic nenadělá. Nevím, uvidíme, jak dopadne rok 2024. Pokud chce Aspinall zápasit dříve, proč ne? Proč bych ho neměl nechat obhajovat prozatímní titul?”

Zatím není jasné, kdy se Jon Jones bude moci vrátit do akce. Je pravděpodobné, že jeho další zápas se nejspíše uskuteční v druhé polovině roku 2024. Pokud jde o Aspinalla, ten by se mohl utkat s dalšími špičkovými těžkotonážníky UFC. Nedávno byla oznámena odveta mezi Jailtonem Almeidou a Curtisem Blaydesem a možná právě tento zápas určí dalšího soupeře pro prozatímního šampiona UFC v těžké váze. Mezi top bojovníky divize je také Ciryl Gane, který prozatím nemá naplánovaný žádný zápas.

Co se týče Miocice, ten zůstává v tréninku a stále se připravuje na souboj s “Bonesem”. Jak je vidět, Dana White se zápasu Jones vs. Miocic nehodlá vzdát a v budoucnu se tohoto duelu s největší pravděpodobností dočkáme.

Zdroj: TNT Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ