DomůUFCJiří Procházka promluvil o obrovských problémech, které provázely jeho přípravu na zápas...

Jiří Procházka promluvil o obrovských problémech, které provázely jeho přípravu na zápas s Pereirou

Jiří Procházka měl v přípravě na titulový souboj s Alexem Pereirou obrovské problémy, kvůli kterým nemohl trénovat tak, jak by chtěl a potřeboval.

Když v hlavním zápase galavečera UFC 295 v New Yorku prohrál s Alexem Pereirou knokautem ve druhém kole, Jiří Procházka se nevymlouval. Nejenže Brazilci pogratuloval k vítězství, ale také oznámil, že kontroverzní zastavení zápasu rozhodčím Marcem Goddardem bylo správné.

Po návratu domů však náš bojovník některé své závěry přehodnotil a také odhalil, jaké problémy provázely jeho přípravu.

“Jiří”BJP” před několika dny zaujal k tématu přerušení duelu zcela jiný postoj. Oznámil, že to bylo předčasné, protože sice na chvíli ztratil vědomí, ale rychle se z něj zase dostal. A s tím, jak se dostat z podobných problémů, už má bohaté zkušenosti, takže kdo ví.

Nyní, v podcastu Čestmíra Strakatého, bývalý šampion prozradil, že jeho příprava na zápas s Alexem Pereirou byla, mírně řečeno, nepovedená.

“Od chvíle, kdy jsem potvrdil souboj s Pereirou, jsme měli pět tréninkových týdnů do zápasu, kdy jsem mohl naplno trénovat. Z těchto pěti tréninkových týdnů jsem ale mohl naplno trénovat tak šest dní.”

“Na čtrnáct dní mě přemohla nemoc. Antibiotika. Přišlo to z ničeho nic. Nechápal jsem to. Jeden den mi například obrovsky nateklo ucho. Měl jsem zánět, takže jsem musel brát antibiotika.”

“Pak naražený loket. Bylo toho hodně a nebylo to nic příjemného.”

“Jsem na takové situace zvyklý už z RIZINU. Do některých zápasů jsem šel nemocný nebo zraněný. Zmiňuji to jen proto, aby lidé věděli, jaká je cesta bojovníka. Možná měl problémy i Pereira.”

Jirka Procházka se chce do oktagonu vrátit v dubnu nebo květnu. Zaměřuje se na soupeře z první pětky žebříčku polotěžké váhy a věří, že ho od návratu do hry o mistrovský titul dělí jediná výhra.

Zdroj: Podcast Čestmír Strakatý

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ