DomůCZ/SK MMAVšechny oznámené zápasy, které nás čekají na OKTAGON Prime 5!

Všechny oznámené zápasy, které nás čekají na OKTAGON Prime 5!

Na víkendovém turnaji OKTAGON 31, v pražské O2 aréně, jsme se tradičně dozvěděli i nějaké novinky ohledně budoucích turnajů.

Tím, který aktuálně následuje je OKTAGON Prime 5, který se uskuteční 26.3.2022 v Šamoríně. A k tomuto turnaji již známe kompletní startovku:

Kertész vs. Veličkovićwelterweight
Brito vs. Kalašnik
– welterweight
Xavier vs. TBA
– lightheavyweight
Ryšavý vs. Fodor
– lightweight
Legierski vs. Kohout
– lightweight
Moon vs. Sanikidze – featherweight
Plesník vs. Graca
– middleweight
Paulus vs. TBA
– featherweight
Pukač vs. Valencia
– welterweight
Langer vs. Škvor
– lightheavyweight
Adas vs. TBA
– lightweight
Tichota vs. Kolontay
– featherweight

I když nás tentokrát nebude čekat titulový souboj, tak i přes to se máme na co těšit, jelikož tato karta slibuje výbornou podívanou. Dvě elitní bitvy ve velterové váze nebo návrat bývalého krále lehké váhy Mateusze Legierského, to si pravý fanoušek MMA nesmí nechat ujít!

Zdroj: OKTAGON MMA | Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ