DomůUFCUFC 262: Stačilo 64 vteřin a Jordan Wright zdemoloval Jamieho Picketta

UFC 262: Stačilo 64 vteřin a Jordan Wright zdemoloval Jamieho Picketta

Jordan Wright se po prohře s Joaquinem Buckleym vrátil do oktagonu UFC ve velkém stylu a drtivým způsobem porazil Jamieho Picketta. Na ukončení soupeře mu stačilo pouhých 64 vteřin.

Zdroj: UFC

Po sérii úvodních výměn se Pickett pokusil o poraz. Přišpendlil Wrighta k pletivu. Wright se ale dobře bránil, stál pevně na nohách a bušil lokty do hlavy svého soupeře. Pickett se ocitl na zemi a vypadal otřeseně.

Wright, který ucítil krev, zasypal Picketta kanonádou úderů. Soupeř však dokázal vstát a pokusil se dostat do bezpečné vzdálenosti, aby se mohl vzpamatovat. Wright se za ním však pustil jako zuřivý býk. Přišla další salva úderů.

Wright chytil Picketta do thajského klinče a masíroval jej koleny. Po jednom z nich šel Pickett na zem a Wright dokončil dílo zkázy několika kladivy. Sudí přerušil zápas.

Sledovat všechny turnaje UFC zdarma můžete ZDE.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ