David Dvořák chytrým výkonem nepustil Espinosu do zápasu a protáhl svou šňůru neporazitelnosti

Srdce českého fanouška MMA dnes v noci opět zaplesalo. David Dvořák na turnaji UFC Fight Night: Covington vs. Woodley v Las Vegas, porazil Jordana Espinosu a zvítězil tak i ve svém druhém zápase v oktagonu UFC.

Embed from Getty Images

David Dvořák při svém debutu v UFC porazil, v březnu v Brazílii, Bruna Silvu. V jeho druhém utkání na něj však čekal o poznání kvalitnější soupeř. Muž číslo 13 aktuálního rankingu muší váhy UFC, Jordan Espinosa.

David Dvořák však také není žádné ořezávátko. V oktagonu neprohrál už osm let a nechtěl na tom nic měnit ani tentokrát. A bylo to vidět hned od začátku.

David nastoupil do zápasu maximálně soustředěný a bylo jasné, že je výborně připravený i z taktického hlediska. Uvědomoval si, že největší nebezpečí od jeho soupeře vychází z jeho skvělého pohybu.

Tvrdými calf kicky se tedy snažil eliminovat Espinosův pohyb, a to se mu dařilo. Snažil se držet souboj v postoji a nedal soupeři šanci přenést boj na zem. Sebral mu jeho největší zbraně a prakticky jej nepustil do zápasu.

Zápas se mohl jevit vyrovnaně, ale David přesně věděl co dělá a celou dobu měl souboj ve své režii. A stejně to viděli i bodoví rozhodčí, kteří jednomyslně přiřkli výhru na stanu českého zápasníka (3×30-27).

“Undertaker” si tak připsal druhé vítězství pod křídly největší organizace MMA na světě a my věříme, že příště jej bude čekat soupeř z první desítky rankingu muší váhy UFC.

Zdroj: UFC | Twitter UFC News | Twitter Quinto Round MMA

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj MMA Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA