DomůUFCDana White: "Budeme pořádat turnaje na soukromém ostrově"

Dana White: “Budeme pořádat turnaje na soukromém ostrově”

UFC má kvůli světové pandemii koronaviru už několik týdnů problémy s organizací jednotlivých turnajů. Nyní se však zdá, že organizace problém vyřešila.

Embed from Getty Images

Lze tak soudit ze slov Dany Whita, která pronesl v rozhovoru pro portál TMZ.com:

“Budeme opět pořádat turnaje týden co týden. Chybí den nebo dva a bude definitivně dořešeno pořádání našich akcí na soukromém ostrově. Tam letadly dopravíme bojovníky z různých zemí, protože cizinci teď do USA nesmí. Ale my máme vlastní letadla. Pracujeme ještě nad infrastrukturou. Všichni budou několikrát testováni na koronavirus. Ubezpečíme se, že sportovci, lidé ze Sportovní komise, rozhodčí a členové produkce budou zdraví a v bezpečí.”

White také odpověděl na kritiku Khabiba Nurmagomedova. Rus před několika dny zrušil svou účast na turnaji UFC 249.

“Khabib byl v centru všeho dění, ale vše se ze dne na den změnilo. Přišla omezení a zákazy a já jsem musel hledat jinou lokalitu. Není to vina Khabiba, ani nikoho jiného. Na něco takového se nikdy nemůžete připravit.”

Jestli se na zmiňovaném ostrově uskuteční i turnaj UFC 249, to bohužel stále není jasné. V souvislosti s tímto turnajem se aktuálně spekuluje o západním pobřeží USA a indiánském území.

Zdroj: UFC.com | TMZ.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ