DomůUFCUFC se nebrání třetímu souboji mezi Hollowayem a Volkanovskim

UFC se nebrání třetímu souboji mezi Hollowayem a Volkanovskim

Max Holloway možná dostane třetí šanci na to, aby porazil Alexandra Volkanovského.

Embed from Getty Images

Není to tak dávno, kdy se Holloway podruhé v kariéře utkal s aktuálním šampionem pérové váhy, ve snaze připravit jej o titul. Ale i podruhé s Volkanovskim prohrál.

Tentokrát se však hodnocení zápasu ze strany rozhodčích neobešlo bez kritiky. Velké množství odborníků vidělo jako vítěze tohoto duelu právě Hollowaye.

Novináři se nyní zeptali šéfa UFC Dany Whita na to, jaké má plány s pérovou divizí. White odpověděl, že nevylučuje třetí zápas obou borců.

“Vypadá to tak. Calvin Kattar teď zápasil. Yair Rodriguez má zápas naplánovaný. “Korean Zombie” také. Ortega a Zabit se spolu v blízké době střetnou. Uvidíme, jak se to všechno poskládá. Je těžké říci, že Hollowayovi nedáme třetí šanci. Myslím, že fanoušci i média by to uvítali. Ale není to ještě stoprocentní.”

“Jistě však vím to, že Volkanovskému se to líbit nebude. On opakuje, že Hollowaye dvakrát porazil. Volkanovski říká, a má pravdu, že média nejsou rozhodčím. Dana White také není rozhodčím. Nikdo neboduje zápasy, pouze rozhodčí a ti označili jako vítěze Volkanovského, a dvakrát.”

“Rozumím postoji Alexe. Na jeho místě by určitě každý chtěl bojovat s jiným zápasníkem. Nevím. Ještě jsem s ním o tom nemluvil. Uvidíme, jak to dopadne.”

Zdroj: MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ