DomůUFCUFC se nebrání třetímu souboji mezi Hollowayem a Volkanovskim

UFC se nebrání třetímu souboji mezi Hollowayem a Volkanovskim

Max Holloway možná dostane třetí šanci na to, aby porazil Alexandra Volkanovského.

Embed from Getty Images

Není to tak dávno, kdy se Holloway podruhé v kariéře utkal s aktuálním šampionem pérové váhy, ve snaze připravit jej o titul. Ale i podruhé s Volkanovskim prohrál.

Tentokrát se však hodnocení zápasu ze strany rozhodčích neobešlo bez kritiky. Velké množství odborníků vidělo jako vítěze tohoto duelu právě Hollowaye.

Novináři se nyní zeptali šéfa UFC Dany Whita na to, jaké má plány s pérovou divizí. White odpověděl, že nevylučuje třetí zápas obou borců.

“Vypadá to tak. Calvin Kattar teď zápasil. Yair Rodriguez má zápas naplánovaný. “Korean Zombie” také. Ortega a Zabit se spolu v blízké době střetnou. Uvidíme, jak se to všechno poskládá. Je těžké říci, že Hollowayovi nedáme třetí šanci. Myslím, že fanoušci i média by to uvítali. Ale není to ještě stoprocentní.”

“Jistě však vím to, že Volkanovskému se to líbit nebude. On opakuje, že Hollowaye dvakrát porazil. Volkanovski říká, a má pravdu, že média nejsou rozhodčím. Dana White také není rozhodčím. Nikdo neboduje zápasy, pouze rozhodčí a ti označili jako vítěze Volkanovského, a dvakrát.”

“Rozumím postoji Alexe. Na jeho místě by určitě každý chtěl bojovat s jiným zápasníkem. Nevím. Ještě jsem s ním o tom nemluvil. Uvidíme, jak to dopadne.”

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ