DomůUFCStovky rozdaných úderů - UFC připomíná poslední zápas Maxe Hollowaye

Stovky rozdaných úderů – UFC připomíná poslední zápas Maxe Hollowaye

Další turnaj za účasti bývalého šampiona Maxe Hollowaye se kvapem blíží. Při této příležitosti se zástupci organizace UFC rozhodli připomenout, jak vypadal jeho poslední zápas, ve kterém se utkal s Calvinem Kattarem.

Zdroj: UFC

Na lednovém turnaji UFC v Abú Dhabí předvedl Max Holloway parádní výkon. Porazil Calvina Kattara a zároveň překonal několik rekordů organizace UFC.

Holloway v tomto zápase svému soupeři zasadil 445 významných úderů. Předchozí rekord UFC činil 290 úderů. Jen ve čtvrtém kole vyslal Holloway na Kattara 141 významných úderů a překonal tak rekord v počtu úderů na jedno kolo.

Celkem Holloway během svých zápasů v oktagonu zasadil soupeřům 2618 významných úderů, což je nejvíce v historii UFC. Zajímavé také je, že Holloway je jediným zápasníkem v historii UFC, který má na kontě 24 zápasů bez knockdownu.

Nyní se Max připravuje na zápas s Yairem Rodriguezem, který se uskuteční 13. listopadu. Uvidíme podobnou kulometnou palbu jako v zápase s Kattarem?

https://youtube.com/watch?v=kF17C2VKrK4

Zdroj: YouTube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ