DomůCZ/SK MMAIvan Buchinger reaguje na Tichotova slova: Je mladý, talentovaný a hladový, ale...

Ivan Buchinger reaguje na Tichotova slova: Je mladý, talentovaný a hladový, ale nejlepší jsem tady já!

Ivan Buchinger reagoval na slova Jakuba Tichoty, který se po své výhře na turnaji OKTAGON 30 zmínil o tom, že by slovenskou legendu rád poslal do důchodu.

Zdroj: OKTAGON MMA

Jakub Tichota porazil na posledním loňském turnaji naší největší MMA organizace polského bojovníka Dawida Karetu. Prodloužil tak svou neporazitelnost v profesionálním MMA. Na tiskové konferenci po turnaji se pak nechal slyšet, že by nejprve rád porazil Pauluse a poté poslal do důchodu Ivana Buchingera.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Není žádným tajemstvím, že chci pás OKTAGONU. Vím, že abych ho dostal, tak musím bojovat se šampionem. Věřím si na Ivana Buchingera, ale vím, že je zraněný. Vím, že v pozápasovém rozhovoru Paulus říkal moje jméno. Nemyslím si určitě, že je to borec takových kvalit, jak si hodně lidí myslí. Ukážu, že jsem o tři třídy jinde, někdy březen nebo duben, a poté v říjnu pošlu Ivana do důchodu.”

Reakce Ivana Buchingera

“Co mám říct na sebevědomou výzvu od Tichoty? No, moje reakce je taková, že jsem to od vítěze tohoto zápasu očekával. Beru to jako normální věc. Ve chvíli, kdy se někdo chce stát tím nejlepším, musí se nejprve utkat se mnou.”

“Tím jsem si procházel celý život od doby, kdy jsem se stal bojovníkem MMA. V Rusku i v jiných organizacích to bylo stejné, takže jsem na to zvyklý. Koneckonců, pásy mám já a jsem nejlepší. On je mladý, talentovaný a hladový,” reagoval na instagramu Ivan Buchinger.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: Instagram MMA v Hrsti

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ