Paul „The Irish Dragon” Felder ohlásil konec kariéry

Paul Felder, během komentování turnaje UFC Vegas 27, ohlásil svůj odchod do sportovního důchodu. Bojovník vzkázal fanouškům, že už nebude bojovat v oktagonu UFC a končí se svou MMA kariérou.

Zdroj: UFC

Velezkušený “The Irish Dragon” řekl, že nemá v úmyslu blokovat váhovou kategorii do 70 kg, v jejímž žebříčku zaujímá deváté místo.

“Bojoval jsem s těmi nejlepšími zápasníky v divizi a chci jim za to poděkovat. Také se omlouvám bojovníkům, kteří jsou v žebříčku za mnou, že jsem je blokoval… Oficiálně odcházím do sportovního důchodu.”

“Chtěl bych mít rukavice, abych je mohl hodit do oktagonu, ale udělal jsem to už na Novém Zélandu a nic se nezměnilo. Od té doby je pro mě velice těžké se nějak motivovat do tréninků.”

36letý Paul Felder (17-6) své dva poslední souboje v oktagonu UFC prohrál. Nejprve podlehl Danu Hookerovi a poté Rafaelu dos Anjosovi. V obou případech to byly prohry nejednomyslným rozhodnutím na body. Ve své kariéře Felder porazil takové bojovníky, jako jsou Charles Oliveira, Edson Barboza nebo Steven Ray.

Zdroj: Twitter UFC | Twitter UFC Europe

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA