DomůOstatníVasyl Lomačenko je dalším slavným sportovcem, který se postavil Rusku se zbraní...

Vasyl Lomačenko je dalším slavným sportovcem, který se postavil Rusku se zbraní v ruce

Vasyl Lomačenko se stal dalším slavným ukrajinským boxerem, který se chopil zbraně, s odhodláním bránit svou zemi proti Rusku.

Poslední týden byl pro ukrajinský národ neuvěřitelně těžký poté, co se Vladimir Putin rozhodl své sousedy napadnout. Odpor vojáků i občanů byl silný, ale protože se krize stále zhoršuje, nikdo neví, jakým směrem se konflikt bude ubírat dál.

Válka si nevybírá a do sporu jsou připraveni zasáhnout také současní nebo bývalí špičkoví sportovci.

Bratři Kličkové a Oleksandr Usyk byli vyfotografováni v armádních uniformách, připraveni bojovat proti invazi. A nyní se k nim přidá i Vasyl Lomačenko.

Sféru bojových sportů tento vývoj událostí silně zasáhl a mnozí bojovníci vystoupili a pochválili takové osobnosti, jako je Lomačenko, za tak odvážné rozhodnutí.

Čtyřiatřicetiletý Vasyl Lomačenko, který má v profesionálním boxu bilanci 16-2, se v současnosti veze na vlně dvou vítězství.

V předchozích měsících se hodně hovořilo o jeho souboji s Georgem Kambososem Jr. nebo jeho rivalem Teofimem Lopezem, ale vzhledem k tomu, jak nestabilní je stále situace, nikdo prakticky nemůže s jistotou vědět, co bude za týden.

Připomeňme, že Vasyl Lomačenko se mezi amatéry stal dvakrát mistrem světa a zvítězil na dvou olympijských hrách.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ