DomůUFCŠéf UFC chválí francouzského zápasníka: Ciryl Gane má styl a pohybuje se...

Šéf UFC chválí francouzského zápasníka: Ciryl Gane má styl a pohybuje se jako bojovník střední váhy

Šéf UFC Dana White je ohromený nedávným výkonem francouzského bojovníka, který porazil Derricka Lewise a získal tak prozatímní mistrovský pás v těžké váze.

Zdroj: UFC

Ciryl Gane na turnaji UFC 265 s přehledem porazil Derricka Lewise. Během celého souboje, který trval necelá tři kola, měl výraznou převahu. Po takovém výkonu Dana White neskrýval svůj obdiv k novému prozatímnímu šampionovi a v rozhovoru pro média řekl:

“Viděli jsme, co dokázal proti Derricku Lewisovi. Zcela ho zneškodnil. Neznám přesné statistiky úderů, ale Gane jich zasadil stovky a Derrick asi tři. Gane tento zápas zvládl snadno a přitom bojoval proti bojovníkovi, který dokáže ukončit soupeře jediným úderem. Tento chlapec je velice talentovaný.”

Gane nakonec Američana přesně zasáhl 98 krát z celkového počtu 112 úderů, zatímco Lewis svého soupeře zasáhl 16 krát.

Dana White se také vyjádřil k tomu, že nedávno měl údajně říci, že Gane je nudný bojovník.

“Nějaký novinář mi řekl, že jsem jednou prohlásil, že Gane je nudný bojovník. Nevzpomínám si, že bych to řekl, nevzpomínám si, že bych si to o něm někdy myslel, ale jestli ano, pak je to moje chyba. Tenhle kluk má styl. Je to velký, silný zápasník těžké váhy, který se pohybuje jako bojovník střední váhy.”

Ve svém dalším zápase se Ciryl Gane utká s aktuálním šampionem těžké váhy, kterým je Francis Ngannou. Ciryl však na tento zápas nespěchá, což řekl na tiskové konferenci po posledním galavečeru UFC. Oznámil, že si chce trochu odpočinout a věnovat se rodině, protože se mu brzy narodí dcera.

Potenciální termín souboje o sjednocení pásů v těžké váze je ohlášen na konec letošního roku.

Zdroj: MMA Fighting

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ