DomůUFCJak žije a co dělá šéf UFC Dana White v době karantény

Jak žije a co dělá šéf UFC Dana White v době karantény

Šéf UFC Dana White ukázal prostřednictvím videa svým fanouškům, jak žije v době karantény zapříčiněné pandemií koronaviru.

Embed from Getty Images

Dana White, který díky prodeji svého 10 procentního podílu v UFC vydělal 360 až 400 milionů dolarů, je šéfem a tváří organizace už od roku 2001. Přesvědčil tehdy své přátele, bratry Fertittiovi, ať koupí upadající firmu za 2 miliony dolarů. Během 15 let pak organizaci, tvrdou prací, přeměnil na prosperující firmu. V roce 2016 pak byla společnost prodána firmě Endeavor za rekordní 4 miliardy dolarů.

Po prodeji White zůstal i nadále v čele organizace. Navíc dostává určitá procenta ze zisků společnosti. V roce 2019 prodloužil smlouvu s Endeavorem, díky které zůstane šéfem organizace minimálně do roku 2025.

Zdroj: Youtube Haute TV

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ