DomůOstatníSteven Seagal otevřel v Moskvě centrum pro výcvik aikida. Bude připravovat Rusy...

Steven Seagal otevřel v Moskvě centrum pro výcvik aikida. Bude připravovat Rusy na službu v armádě

Steven Seagal, svého času velice populární herec akčních filmů, otevřel v Moskvě celoruské centrum aikido.

Centrum bude, mimo jiné, sloužit k přípravě mladých Rusů na vojenskou službu. Sedmdesátiletý herec byl přítomen oficiálnímu otevření, kde přestřihl pásku.

Herec zároveň působí jako hlavní instruktor Ruské federace aikida.

“Jsem velmi rád, že dnes mohu představit toto centrum a že se zde bude aikido rozvíjet. Toto umění může pomoci udělat tento svět lepším,” řekl herec.

Ruské státní médium TASS vysvětlilo, co je hlavním cílem centra:

Rozvíjet různé styly a směry tradičního i moderního aikidó, zvýšit celkovou motivaci zúčastněných a připravit mladé lidi pro službu v ruských ozbrojených silách.

Připomeňme, že Putin Seagalovi udělil v roce 2016 ruské občanství a od té doby je Američan pravidelným návštěvníkem Ruska. Sedmdesátiletý muž rovněž působil jako “zástupce” ruského ministerstva zahraničí ve Spojených státech.

Vladimir Putin také podepsal dekret o udělení státního Řádu přátelství americkému herci. Citoval v něm “velký přínos sedmdesátiletého muže k rozvoji mezinárodní kulturní a humanitární spolupráce”.

Zdroj: TASS

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ