DomůUFCGlover Teixeira slibuje, že na UFC 275 Jiřího Procházku zničí: Chci jej...

Glover Teixeira slibuje, že na UFC 275 Jiřího Procházku zničí: Chci jej ukončit!

Glover Teixeira slibuje, že při své první obhajobě titulu UFC v polotěžké váze bude nad Jiřím Procházkou dominovat a půjde po ukončení.

Glover Teixeira, který bude na turnaji UFC 275 obhajovat pás šampiona polotěžké váhy poprvé od chvíle, kdy jej loni v říjnu získal, jde do souboje s Jiřím Procházkou jako sázkový outsider. A to přesto, že 42letý veterán vyhrál posledních šest zápasů v řadě. Pro brazilského šampiona jde o známý scénář. Téměř ve všech jeho posledních zápasech byl favorizován jeho soupeř.

Teixeira si však před svou první obhajobou titulu věří. Bojovník polotěžké váhy je přesvědčený o tom, že bude schopen diktovat tempo zápasu, a slibuje, že bude nad Procházkou dominovat od začátku do konce.

“Porazím ho. To se ode mě očekává a to vždycky splním,” řekl Teixeira v rozhovoru pro Ag Fight. “Lidé, kteří sledují mou kariéru, vědí jaký jsem. Jsem zarputilý a odolný. Nevzdávám se. Když jsem bojoval s Gustafssonem, měl jsem zlomený nos a pořád jsem po něm šel. To jsem dělal vždycky. Půjdu po něm a budu ho bít. Určitě chci zápas ukončit.”

Jiří Procházka, který od svého debutu v UFC v roce 2020 decimuje své soupeře, je bezpochyby nejneortodoxnějším a nejnepředvídatelnějším bojovníkem, s jakým se kdy Teixeira utkal. Brazilec se měřil s nejlepšími zápasníky polotěžké váhy včetně Jona Jonese, Alexandera Gustafssona, Anthonyho Johnsona, Rashada Evanse a Ryana Badera. A Procházka je minimálně stejně jedinečný jako oni.

“Je nepředvídatelný. Musíte očekávat cokoli a být neustále připraveni na cokoli,” řekl Teixeira o svém soupeři. “Musím dělat to, co umím. Nemyslím si, že bude vyhledávat boj na zemi, protože ví, že tam jsem silný. Uvidíme. Jsem připravený a soustředěný. I já jsem si brousil své zbraně. Lidé zapomínají, že mám za svou kariéru také spoustu knokautových výher. Je ale dobře, že zapomínají, protože moje ruce jsou připravené.”

Podaří se Gloveru Teixeirovi obhájit titul šampiona polotěžké váhy UFC nebo zvítězí Jiří Procházka a zažijeme tak Nagano českého MMA? To se dozvíme už zítra kolem šesté hodiny ranní.

Zdroj: Ag Fight

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ