DomůCZ/SK MMATěžká životní situace Karlose Vémoly! Jeho život se otřásá v základech

Těžká životní situace Karlose Vémoly! Jeho život se otřásá v základech

Jak jste již pravděpodobně zaznamenali, tak Karlos „Terminátor“ Vémola prožívá těžkou životní situaci. Během včerejší noci oznámil rozchod se svojí snoubenkou a matkou svých dvou dětí, Lelou Ceterovou. Měla ho údajně podvádět s jeho kamarádem.

Zdroj: OKTAGON MMA

První vyjádření Karlose

Karlos ve včerejším živém vysílání na Instagramu vysvětloval, že je zdrcen aktuální situací, když měl své přítelkyni přijít na nevěru. Ta se měla scházet s jeho kamarádem na různých večeřích a brát si od něj drahé dárky, na které Karlos aktuálně nemá peníze.

„Přišel jsem na to, že má Lela poměr s jiným frajerem. To, že se tahá s jiným chlapem šest týdnů po porodu je nechutný samo o sobě, ale horší je to, že to byl můj dobrej kamarád. Je to prase, co si hraje na kamaráda a za to dostal dvě facky,“ oznámil nejprve Vémola.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Vyjádření Lely Ceterové

„Zbil mě, když jsem měla v náručí našeho syna Rockyho, mám z něj strach,“ přišla Ceterová s překvapivým vyjádřením na adresu svého, zřejmě již bývalého, přítele. Podle ní je celá Karlosova verze vykonstruovaná, aby ukázala ve špatném světle právě ji. Ceterová za viníka považuje Vémolu, jehož chování mělo vést až na hranu agresivity. Závěrem jsme se ještě dozvěděli, že Lela podala na Vémolu trestní oznámení za napadení, i když dle svých slov modřiny nemá.

Druhé Karlosovo vyjádření

V návalu emocí natočil na sociální síť Instagram video, které poté z vlastní vůle smazal, protože chtěl, aby se jeho fanoušci dozvěděli pravdu nejdříve od něj samotného a ne z článků v bulváru. Neshody, které mezi Lelou a Karlosem nějakou dobu trvají, se týkají jen jich dvou a nikoho jiného. Karlose Vémolu zpětně velmi mrzí, že do jejich vzájemných partnerských problémů byl neprávem uveden pan Kaiser a jeho rodina, která s jejich rozchodem nemá nic společného. Karlos dnes pana Kaisera osobně kontaktoval a vyjádřil jemu i jeho manželce upřímnou omluvu. V každém případě zásadně odmítáme jakékoliv obvinění z fyzického útoku na Lelu Ceterovou, ke kterému nikdy nedošlo,” zní večerní vyjádření Karlose Vémoly, které přes svého zástupce poskytl exkluzivně portálu FightLive.cz.

Od prvního oznámení se tak mění několik věcí. V této kauze tak zůstává stále velké množství otazníků a každá strana má svoji verzi příběhu.

Co se týče naplánované magnetické rezonance, kterou měl “Terminátor” podstoupit, tak ta se dle Karlosových slov odkládá na neurčito, jelikož teď má plnou hlavu jiných myšlenek. Doufejme, že se situace co nejdříve vyřeší a uvidíme Karlose Vémolu spokojeného jak v kleci, tak v osobním životě. Stejně tak přejeme klid do života Lely Ceterové.

Sleduj turnaj UFC Vegas 46: Kattar vs. Chikadze ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! V hlavním zápase turnaje uvidíme bleskově rychlé ruce a nohy Calvina Kattara a Gigy Chikadzeho, které zaručují brutální řežbu. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 15.1. na neděli 16.1.

Zdroj: Instagram Karlos Vémola, FightLive.cz

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ