DomůCZ/SK MMAŠéf UFC Dana White: Velký turnaj v Česku s Jiřím Procházkou v...

Šéf UFC Dana White: Velký turnaj v Česku s Jiřím Procházkou v hlavní roli? Proč ne!

Po UFC 275 lze s jistotou říci, že Jiří Procházka se stal jednou z největších hvězd organizace. A stačily mu k tomu pouhé tři zápasy.

Všechny však byly divácky velice atraktivní. Jiří všechny své soupeře ukončil před časem a především se stal šampionem. K jeho rostoucí popularitě přispěla i jeho originalita a celkové vystupování.

Nelze se tedy divit, že se novináři zeptali šéfa UFC Dany Whitea na to, zda bychom mohli Procházku vidět při obhajobě titulu na evropském kontinentu. A odpověď šéfa UFC vypadá slibně.

“Chceme velké zápasy dostat všude. Bude záležet na celkové situaci ve světě, také pokud jde o omezení COVID a podobné věci. Chceme však jít do míst, kde je v této době snadné organizovat naše podnikání.”

“Ale ano, chceme se dostat kamkoli to jde. Návrat Jiřího Procházky domů (po zisku titulu) mi připomněl návrat Toma Bradyho a Patriots, když se vrátili do města po zisku Super Bowlu. Vypadalo to podobně. Takže ano, bylo by úžasné, kdybychom uspořádali turnaj v České republice nebo v Evropě.”

Po tomto prohlášení Dany Whitea vypadá situace optimističtěji. A pokud by to tak skutečně dopadlo, dá se předpokládat, že Jirkovým soupeřem by byl bývalý polský šampion Jan Blachowicz. Takže bychom před sebou měli zápas, který by měl určitě potenciál vyprodat velký fotbalový stadion! Tak o tom ostatně už delší dobu polský bijec hovoří.

Zdroj: MMA Mania | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ