DomůOstatníNapětí na ose Jorge Masvidal vs. bratři Paulové. Skončí jejich konflikt v...

Napětí na ose Jorge Masvidal vs. bratři Paulové. Skončí jejich konflikt v ringu?

Jorge Masvidal má zájem o potenciální zápas s Loganem nebo Jakem Paulem. V posledních týdnech mezi nimi narůstalo určité napětí, které možná skončí v ringu.

Zdroj: UFC

Jorge Masvidal, který se před časem neúspěšně ucházel o titul ve veltrové váze UFC, nevylučuje, že se pustí do boxu. Po nedávné slovní přestřelce s Jakem Paulem na sociálních sítích se bojovník UFC možná chystá na potenciální zápas.

Napětí mezi Masvidalem a Paulem vzniklo před utkáním Jakea s Tyronem Woodleym. Oba muži se dříve setkali na společném tréninku a vzájemně se respektovali, ale nyní se situace změnila. Masvidal v médiích řekl, že Tyron zápas vyhraje díky svým zkušenostem a dovednostem. To se celebritě nelíbilo a otevřeně svého bývalého přítele kritizovala.

“Masvidalova slova mě nepřekvapují, má stejného manažera jako Woodley. Jorge není příliš chytrý, jeho výroky nevynikají inteligencí. Je to pouliční rváč. Gangster, který byl v posledním zápase knokautován a zdá se, že při tom ztratil několik mozkových buněk.”

“Masvidal je falešný. Jednoho dne mi řekl, že jsme kamarádi a můžeme spolu trénovat, ale bylo to pravděpodobně jen kvůli natáčení videa na sociální sítě.”

– řekl Paul pro portál MMAFighting.

Nyní Jorge konečně odpověděl novinářům na otázku, která už více než týden létá po internetu – Chystá se Masvidal na svůj boxerský debut?

“UFC s takovým krokem pravděpodobně nebude souhlasit. Nicméně Dana White by možná chtěl, abych ty děti zničil.”

“Můžu je oba rozdrtit. Ať mi dají správnou sumu peněz a já jim rozbiju ty jejich tvářičky. Bojoval jsem s lidmi, kteří box trénovali 7 až 8 let. Souboj s těmito hvězdami není nic.”

V současné době je Jorge Masvidal po dvou prohrách v řadě. Dvakrát bojoval o pás šampiona veltrové váhy UFC s Kamaru Usmanem a dvakrát musel uznat jeho převahu.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ