DomůUFCUFC zařadilo zápas Jirky Procházky mezi nejlepší souboje tohoto roku!

UFC zařadilo zápas Jirky Procházky mezi nejlepší souboje tohoto roku!

Český zápasník Jiří „BJP“ Procházka absolvoval v UFC teprve dva zápasy, ale oba obletěly svět. Jirka totiž oba zápasy ukončil tvrdě na KO a stal se tak oblíbencem fanoušků.

Zdroj: UFC

Procházkův první zápas v UFC se uskutečnil v roce 2020 proti Volkanu Oezdemirovi. V souboji se sice Jirka dostal do problémů, ale ve druhém kole Volkana tvrdě ukončil. Druhý zápas absolvoval letos v květnu a právě ten UFC zařadila mezi zajímavou společnost.

Hlavní zápas květnového turnaje UFC Fight Night v polotěžké váze, Procházka vs. Reyes, byl vybrán mezi nejlepší zápasy tohoto roku! UFC se totiž na svém instagramovém účtu ptala fanoušků, který z vybraných zápasů, mezi kterými byl například i souboj Gaethje vs. Chandler, se jim zdá jako nejlepší. Již dříve Procházkův zápas s Reyesem dostal ocenění za nejlepší KO a nejlepší zápas měsíce května.

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Podaří se Davidu Kozmovi uhájit pás v souboji s Bojanem Veličkovičem? >>>

Jiří Procházka už další zápas tento rok neabsolvoval, ale byl oficiálním náhradníkem titulového souboje Blachowicz vs. Teixeira na turnaji UFC 267, který se uskutečnil v říjnu. Všeobecně se však očekává, že Jiří bude prvním vyzyvatelem nového šampiona Glovera Teixeiry a souboj by mohl proběhnout někdy v dubnu nebo květnu příštího roku. Doufejme tedy, že to tak skutečně bude a Jiří se příští rok stane historicky prvním šampionem UFC z České republiky.

Sleduj turnaj OKTAGON 29: Kozma vs. Veličkovič ŽIVĚ a ZDARMA

Titulový souboj jak má být. Uhájí David Kozma svůj pás v souboji s extrémně nebezpečným Bojanem Veličkovičem? A těšit se můžete i na další hvězdy OKTAGONU: Mikulášek, Ryšavý, Kuzník, Široký a další. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu 4.12. večer.

Zdroj: Instagram UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ