DomůCZ/SK MMAIvan Buchinger posílá Davidu Kozmovi jasný vzkaz: Vlk počká, neboj se!

Ivan Buchinger posílá Davidu Kozmovi jasný vzkaz: Vlk počká, neboj se!

Myšlenka zápasu Kozma vs. Buchinger nabírá na síle. Ivan Buchinger se chce co nejdříve stát trojnásobným šampionem organizace OKTAGON MMA a kuje železo dokud je žhavé.

Zdroj: OKTAGON MMA

David Kozma se k výzvě Ivana Buchingera vyjádřil na sociálních sítích, kde mu vzkázal, že jeho nejbližším plánem je obhajoba pásu proti vítězi zápasu Brito vs. Monster. Připomněl Buchingerovi, že šampioni by nejprve měli splnit své povinnosti v podobě obhajoby svých pásů a až pak by se měli zajímat o vzájemné zápasy.

Ivan se cítí být v nejlepší formě své kariéry a nechce polevit. Ba právě naopak. Chce získat pás ve veltrové váze. A pokud ho chce získat, musí porazit Davida Kozmu. Proto na Kozmův vzkaz ihned reagoval:

“Vlk počká, neboj se.”

Ivanovi smysl pro humor rozhodně nechybí. Dokládá to fotografií, kterou spolu se svou reakcí zveřejnil na sociálních sítích.

Zdroj: MMA Fanatik | Instagram Ivan Buchinger

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ