UFC Vegas 27: Carla Esparza totálně zdemolovala Xiaonan Yan

Carla Esparza si na své konto připsala pátou výhru v řadě, když na turnaji UFC Fight Night v Las Vegas zdemolovala Xiaonan Yan a postarala se tak o její první prohru v UFC.

Zdroj: UFC

Esparza se bleskově vrhla na poraz a podařilo se jí Číňanku dostat na zem. Yan se pokoušela vstát, ale “Cookie Monster” ji opět převrátila a podařilo se jí soupeřku na zemi stabilizovat. Esparza kontrolovala soupeřku z boční pozice. Trefovala ji krátkými údery, které nebyly silné, ale ukazovala tak svou aktivitu. Na konci kola Američanka nabrala tempo a tvrdými lokty rozsekla Číňance čelo.

Yan se na začátku druhého kola pokoušela převzít otěže zápasu do svých rukou. Zkoušela kopy a různé údery. Po několika desítkách sekund se však opět ocitá na zemi. Esparza ji znovu kontroluje z boku. Následně se Američance podařilo chytit “krucifix” a drtila Yan tvrdými údery. V oktagonu bylo čím dál více krve. Číňanka byla bezradná a sudí se rozhodl ukončit zápas.

První šampionka v historii slámové váhy UFC si tak připsala pátou výhru v řadě. Esparza se navíc stala vážnou kandidátkou na titulový zápas ve slámové váze, který drží Rose Namajunas. Zajímavostí je, že když “Cookie Monster” získala v roce 2014 pás šampionky, porazila v titulovém zápase právě Namajunas.

Zdroj: UFC | Twitter Blue Corner Fighting | Twitter UFC Espaňol | Twitter UFC Europe

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA