DomůUFCUFC 275: Procházkův turnaj dostal další zajímavou bitvu

UFC 275: Procházkův turnaj dostal další zajímavou bitvu

Turnaj UFC 275 a datum 11.6. Tyto dva údaje si všichni česko-slovenští fanoušci musí zapsat do svých diářů, jelikož právě v tento den se pokusí Jiří Procházka sebrat titul šampiona Gloveru Teixeirovi. Turnaj zatím nemá oficiální místo konání, ale spekuluje se o Singapuru.

Atraktivní bitva o titul však nebude jediným zajímavým zápasem na kartě. Podle zahraničního novináře Ariela Helwaniho se totiž připravuje souboj Whittaker vs. Vettori. Jednalo by se tak o duel dvou posledních titulových vyzyvatelů ve střední váze.

Tato bitva by tak mohla ukázat na dalšího titulového vyzyvatele Israela Adesanyi, který však oba bojovníky již dvakrát porazil. Střední váha toho více nabídnout nemůže, jelikož Adesanya už všechny vyzyvatele porazil a je velmi dominantní.

Teoreticky by se tak mohl do budoucna znovu vydat do vod polotěžké váhy, kde již v minulosti čelil Janu Blachowiczovi. Adesanya s ním sice prohrál, ale již několikrát avizoval, že by se do polotěžké váhy chtěl ještě podívat. Potká se tak v budoucnu s Jiřím Procházkou?

Zdroj: Instagram Ariel Helwani

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ