DomůUFCUFC 261: Hrozivé zranění Chrise Weidmana! Bývalý šampion si v zápase s...

UFC 261: Hrozivé zranění Chrise Weidmana! Bývalý šampion si v zápase s Hallem zlomil nohu

Souboj Chrise Weidmana s Uriahem Hallem na turnaji UFC 261 skončil ošklivým zraněním amerického zápasníka. Hned v úvodu zápasu Weidman zaútočil na Halla kopem, kterým si zlomil nohu.

Zdroj: UFC

Weidmanův kop byl první akcí celého zápasu. Noha bývalého šampiona se po kopu ohnula do nepřirozené polohy. Weidman upadl na zem a nebyl schopen pokračovat v zápase. Byl to opravdu nepříjemný pohled. Vítězem zápasu se tak už po sedmnácti vteřinách souboje stal Uriah Hall.

Zdroj: UFC | Twitter UFC_Obsessed

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ