Tyson Fury nabízí Ngannouovi boxerský zápas v malých rukavicích. „Predátor“ odpovídá

Francis Ngannou by byl rád, kdyby jeho nová smlouva s UFC zahrnovala i možnost bojovat v boxerském ringu. Nyní mu totiž nabízí zápas v ringu sám Tyson Fury, který se s ním chce utkat v malých rukavicích.

Zdroj: DAZN

O Ngannouově vztahu s organizací UFC se v poslední době hodně mluví. Šampion těžké váhy neprodloužil, před následujícím zápasem s Cirylem Ganem, smlouvu. Nyní „The Predator“ tvrdí, že novou smlouvu s „Ultimate Fighting Championship“ nepodepíše, pokud nebude obsahovat možnost jeho účasti v boxerských kláních. Legendární Tyson Fury proto využil příležitosti a zeptal se fanoušků, zda by jej chtěli vidět v souboji s Ngannouem. Kamerunec na Furyho návrh následně reagoval na svém profilu na Twitteru.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – „Pirát“ nebo Patrik Kincl? >>>

Fury: „Kdo by mě chtěl vidět bojovat s touhle bestií podle pravidel boxu v malých rukavicích?“

Ngannou: „Co takhle pravidla MMA v boxerských rukavicích?“

Na Ngannouova slova reagoval také Fury, který potvrdil svůj zájem bojovat v ringu.

„Chceš vstoupit do mého světa, když vyzýváš mě a Wildera na souboj. Co ti můžu zaručit je to, že budeš knokautován a dostaneš za to největší výplatu ve svém životě! Přemýšlej o tom.“

„Až si 22. ledna vyřídím své záležitosti, budu s tebou bojovat podle jakýchkoli pravidel. V ringu, oktagonu nebo v telefonní budce.“

Nejprve se však Ngannou musí vypořádat s všestranným a velmi nebezpečným Cirylem Ganem. Zápas s „Bon Gaminem“ se uskuteční 22. ledna na turnaji UFC 270, kde půjde o sjednocení titulů v těžké váze největší organizace MMA na světě.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Pokud jde o Furyho, ve svém posledním zápase opět porazil Deontaye Wildera a není známo, s kým se utká v dalším profesionálním boxerském souboji. Hovoří se o jeho možném duelu s Dillianem Whytem, ale ten zatím není oficiálně potvrzen.

Zdroj: Twitter Francis Ngannou | Twitter Tyson Fury

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
OstatníUFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ