DomůOstatníTyson Fury nabízí Ngannouovi boxerský zápas v malých rukavicích. "Predátor" odpovídá

Tyson Fury nabízí Ngannouovi boxerský zápas v malých rukavicích. “Predátor” odpovídá

Francis Ngannou by byl rád, kdyby jeho nová smlouva s UFC zahrnovala i možnost bojovat v boxerském ringu. Nyní mu totiž nabízí zápas v ringu sám Tyson Fury, který se s ním chce utkat v malých rukavicích.

Zdroj: DAZN

O Ngannouově vztahu s organizací UFC se v poslední době hodně mluví. Šampion těžké váhy neprodloužil, před následujícím zápasem s Cirylem Ganem, smlouvu. Nyní “The Predator” tvrdí, že novou smlouvu s “Ultimate Fighting Championship” nepodepíše, pokud nebude obsahovat možnost jeho účasti v boxerských kláních. Legendární Tyson Fury proto využil příležitosti a zeptal se fanoušků, zda by jej chtěli vidět v souboji s Ngannouem. Kamerunec na Furyho návrh následně reagoval na svém profilu na Twitteru.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Fury: “Kdo by mě chtěl vidět bojovat s touhle bestií podle pravidel boxu v malých rukavicích?”

Ngannou: “Co takhle pravidla MMA v boxerských rukavicích?”

Na Ngannouova slova reagoval také Fury, který potvrdil svůj zájem bojovat v ringu.

“Chceš vstoupit do mého světa, když vyzýváš mě a Wildera na souboj. Co ti můžu zaručit je to, že budeš knokautován a dostaneš za to největší výplatu ve svém životě! Přemýšlej o tom.”

“Až si 22. ledna vyřídím své záležitosti, budu s tebou bojovat podle jakýchkoli pravidel. V ringu, oktagonu nebo v telefonní budce.”

Nejprve se však Ngannou musí vypořádat s všestranným a velmi nebezpečným Cirylem Ganem. Zápas s “Bon Gaminem” se uskuteční 22. ledna na turnaji UFC 270, kde půjde o sjednocení titulů v těžké váze největší organizace MMA na světě.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Pokud jde o Furyho, ve svém posledním zápase opět porazil Deontaye Wildera a není známo, s kým se utká v dalším profesionálním boxerském souboji. Hovoří se o jeho možném duelu s Dillianem Whytem, ale ten zatím není oficiálně potvrzen.

Zdroj: Twitter Francis Ngannou | Twitter Tyson Fury

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ