Nate Diaz: Se*u na odvetu! Odcházím

Několik dní po skončení turnaje UFC 244 stále neutichají dozvuky utkání mezi Nate Diazem a Jorge Masvidalem. Nata Diaze pravděpodobně přestala zajímat odveta tohoto zápasu. Mladší z bratrů Diazových prostřednictvím sociálních sítí vypustil do světa zprávu, že se zabývá možností ukončení své sportovní kariéry.

Embed from Getty Images
https://twitter.com/NateDiaz209/status/1192350454816149504

Mohlo by toto vyjádření být skutečně předzvěstí konce kariéry jednoho z nejzkušenějších hvězdných zápasníků UFC? Doufejme, že ne. Nate Diaz je pořád obrovské jméno ve světě MMA a velká spousta fanoušků se těší nejen na možnou odvetu s Jorge Masvidalem, ale také na potenciální zakončení trilogie s Conorem McGregorem.

Nate se ve své kariéře utkal s těmi největšími hvězdami UFC, nikdy neodmítl opravdovou výzvu. Je však postavou velmi kontroverzní, která fanoušky MMA rozděluje. Buď ho milujete, nebo nenávidíte.Nic mezi tím.

V tuto chvíli je asi předčasné hovořit o tom, jestli se jedná skutečně o konec kariéry Nata Diaze nebo jen o delší přestávku. Těsně po konci zápasu s Masvidalem hovořil o odvetě, jako o hotové věci. Nyní říká něco jiného… Dejme tomu čas a uvidíme.

Zdroj: Twitter Nate Diaz

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

Napiš komentář

*

*

PŘEČTI SI TAKÉ