DomůUFCNate Diaz: Se*u na odvetu! Odcházím

Nate Diaz: Se*u na odvetu! Odcházím

Několik dní po skončení turnaje UFC 244 stále neutichají dozvuky utkání mezi Nate Diazem a Jorge Masvidalem. Nata Diaze pravděpodobně přestala zajímat odveta tohoto zápasu. Mladší z bratrů Diazových prostřednictvím sociálních sítí vypustil do světa zprávu, že se zabývá možností ukončení své sportovní kariéry.

Embed from Getty Images

Mohlo by toto vyjádření být skutečně předzvěstí konce kariéry jednoho z nejzkušenějších hvězdných zápasníků UFC? Doufejme, že ne. Nate Diaz je pořád obrovské jméno ve světě MMA a velká spousta fanoušků se těší nejen na možnou odvetu s Jorge Masvidalem, ale také na potenciální zakončení trilogie s Conorem McGregorem.

Nate se ve své kariéře utkal s těmi největšími hvězdami UFC, nikdy neodmítl opravdovou výzvu. Je však postavou velmi kontroverzní, která fanoušky MMA rozděluje. Buď ho milujete, nebo nenávidíte.Nic mezi tím.

V tuto chvíli je asi předčasné hovořit o tom, jestli se jedná skutečně o konec kariéry Nata Diaze nebo jen o delší přestávku. Těsně po konci zápasu s Masvidalem hovořil o odvetě, jako o hotové věci. Nyní říká něco jiného… Dejme tomu čas a uvidíme.

Zdroj: Twitter Nate Diaz

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ