Nate Diaz: Se*u na odvetu! Odcházím

Několik dní po skončení turnaje UFC 244 stále neutichají dozvuky utkání mezi Nate Diazem a Jorge Masvidalem. Nata Diaze pravděpodobně přestala zajímat odveta tohoto zápasu. Mladší z bratrů Diazových prostřednictvím sociálních sítí vypustil do světa zprávu, že se zabývá možností ukončení své sportovní kariéry.

Embed from Getty Images

Mohlo by toto vyjádření být skutečně předzvěstí konce kariéry jednoho z nejzkušenějších hvězdných zápasníků UFC? Doufejme, že ne. Nate Diaz je pořád obrovské jméno ve světě MMA a velká spousta fanoušků se těší nejen na možnou odvetu s Jorge Masvidalem, ale také na potenciální zakončení trilogie s Conorem McGregorem.

Nate se ve své kariéře utkal s těmi největšími hvězdami UFC, nikdy neodmítl opravdovou výzvu. Je však postavou velmi kontroverzní, která fanoušky MMA rozděluje. Buď ho milujete, nebo nenávidíte.Nic mezi tím.

V tuto chvíli je asi předčasné hovořit o tom, jestli se jedná skutečně o konec kariéry Nata Diaze nebo jen o delší přestávku. Těsně po konci zápasu s Masvidalem hovořil o odvetě, jako o hotové věci. Nyní říká něco jiného… Dejme tomu čas a uvidíme.

Zdroj: Twitter Nate Diaz

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA