DomůOstatníTak tohle čekal málokdo! Deontay Wilder konečně projevil respekt Tysonu Furymu

Tak tohle čekal málokdo! Deontay Wilder konečně projevil respekt Tysonu Furymu

Deontay Wilder nebyl po třetím boxerském zápase s Tysonem Furym příliš spokojen. Své rozčarování dal bezprostředně v kleci najevo i svému soupeři, kterému řekl, že jej nerespektuje.

Zdroj: Zach Catanzareti Photo, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Říci, že mezi Wilderem a Furym panovala zlá krev, by bylo nedostatečné vyjádření stavu jejich rivality. Před jejich třetím zápasem byla jejich nevraživost na nejvyšší úrovni.

Situace se nezměnila ani po třetím střetnutí, které se změnilo v totální válku, v níž oba muži několikrát tvrdě inkasovali a několikrát padli.

Deontay Wilder neměl zájem projevit úctu Tysonu Furymu, a to ani bezprostředně po jeho výhře knokautem. Internetem se šířilo video, které ukazovalo Deontaye, jak v ringu po zápase říká Tysonovi, že k němu nemá žádný respekt.

Nyní však Deontay Wilder udělal něco, co čekal málokdo. Uplynulo pár dní a bývalý šampion na svých sociálních sítích zveřejnil příspěvek, ve kterém se zamýšlí nad soubojem a gratuluje svému soupeři k vítězství.

“Páni, to byla ale pekelná noc! V první řadě bych chtěl poděkovat Bohu za to, že mi dovolil dát světu další část mého já, která je poháněna vášní a odhodláním. Chtěl bych poděkovat svému týmu a fanouškům za to, že při mně během tohoto dlouhého procesu stáli. Lhal bych, kdybych řekl, že jsem nebyl z výsledku zklamaný, ale po zamyšlení nad svou cestou nyní vidím, že to, co Bůh chtěl, abych zažil, je mnohem větší, než samotný výsledek zápasu,” napsal Wilder.

“Nedosáhli jsme na vítězství, ale jeden moudrý muž kdysi řekl, že vítězství jsou v lekcích, které dostáváme. Naučil jsem se, že člověk někdy musí prohrát, aby se stal vítězem. Doufám, že jsem dokázal, že jsem v tomto sportu opravdový bojovník a skutečný král. Věřím, že jsem ukázal, že bez ohledu na to, jak těžce vás zasáhnou zkoušky a útrapy, se vždy můžete zvednout, abyste žili a znovu bojovali za to, v co věříte. V neposlední řadě bych rád pogratuloval Tysonu Furymu k vítězství a poděkoval mu za skvělé vzpomínky, které přetrvají navždy.”

I když lze s jistotou říci, že Deontay Wilder a Tyson Fury se v dohledné době přátelit nebudou, je příjemné vidět alespoň určitou míru respektu mezi těmito skvělými bojovníky. Jejich trilogie byla neuvěřitelná a box si ji bude pamatovat už navždy.

Zdroj: Middle Easy

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ