DomůUFCJon Jones opět v problémech! Opustila ho jeho dlouholetá snoubenka

Jon Jones opět v problémech! Opustila ho jeho dlouholetá snoubenka

Bývalý král polotěžké váhy UFC Jon Jones prozradil, že ho opustila jeho dlouholetá snoubenka a matka jeho tří dcer.

Včera zveřejněné záběry z loňského zatčení Jona Jonese v Las Vegas vyvolaly ohlas ve světě MMA. Ukazuje psychicky zničeného “Bonese”, jak vzlyká, křičí, vyhrožuje policistům a neurvale mlátí hlavou do kapoty auta.

Důvodem zatčení bylo řádění v hotelu, kterého se v té době Jon Jones dopustil. Sportovec údajně škubal svou snoubenku za vlasy, na jejímž oblečení policisté našli krev. Policii zavolal člen ochranky, ke kterému Jonesova snoubenka s dcerami utekla. A právě jedno z Jonesových dětí požádalo ochranku, aby zavolala strážce zákona.

V prosinci loňského roku se Jones dohodl se státním zástupcem na vyrovnání, v jehož důsledku bylo obvinění z domácího násilí staženo.

Mezitím, několik hodin po zveřejnění zmíněného videa, jeho hlavní hrdina prozradil, že jeho hateři nyní mají ještě větší důvod k oslavě.

“Asi před dvěma měsíci mě opustila snoubenka. Dnes potvrdila, že se nevrátí. Pokud nenávidíte Jona Jonese, můžete si připít. Cítím se hrozně.”

Co se týče sportu, Jon Jones nebyl viděn v akci od února 2020. Tehdy porazil Dominicka Reyese jednomyslným rozhodnutím. O několik měsíců později světový titul uvolnil, protože už před sebou neviděl žádnou výzvu a chtěl se utkat s Francisem Ngannouem. S UFC se však nedohodl na financích. “Bones” tehdy dokonce naznačil, že ukončí svou sportovní kariéru.

Časem však změnil názor a vyhlásil boj o trůn v těžké váze. Mezitím byl vyhozen z klubu Jackson-Wink MMA, ale nesložil zbraně a začal trénovat ve Fight Ready po boku Henryho Cejuda.

Jon Jones by se rád vrátil do akce v polovině roku. Jeho cílem zůstává titul v těžké váze, který drží Francis Ngannou, ale vzhledem k tomu, že Kamerunec se kvůli zranění do oktagonu pravděpodobně v dohledné době nevrátí, “Bones” vyjádřil ochotu utkat se se Stipe Miocicem a doufá, že se mu tak podaří získat alespoň prozatímní mistrovský pás.

Zdroj: Twitter Jon Jones

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ