DomůUFCJon Jones opět v problémech! Opustila ho jeho dlouholetá snoubenka

Jon Jones opět v problémech! Opustila ho jeho dlouholetá snoubenka

Bývalý král polotěžké váhy UFC Jon Jones prozradil, že ho opustila jeho dlouholetá snoubenka a matka jeho tří dcer.

Včera zveřejněné záběry z loňského zatčení Jona Jonese v Las Vegas vyvolaly ohlas ve světě MMA. Ukazuje psychicky zničeného “Bonese”, jak vzlyká, křičí, vyhrožuje policistům a neurvale mlátí hlavou do kapoty auta.

Důvodem zatčení bylo řádění v hotelu, kterého se v té době Jon Jones dopustil. Sportovec údajně škubal svou snoubenku za vlasy, na jejímž oblečení policisté našli krev. Policii zavolal člen ochranky, ke kterému Jonesova snoubenka s dcerami utekla. A právě jedno z Jonesových dětí požádalo ochranku, aby zavolala strážce zákona.

V prosinci loňského roku se Jones dohodl se státním zástupcem na vyrovnání, v jehož důsledku bylo obvinění z domácího násilí staženo.

Mezitím, několik hodin po zveřejnění zmíněného videa, jeho hlavní hrdina prozradil, že jeho hateři nyní mají ještě větší důvod k oslavě.

“Asi před dvěma měsíci mě opustila snoubenka. Dnes potvrdila, že se nevrátí. Pokud nenávidíte Jona Jonese, můžete si připít. Cítím se hrozně.”

Co se týče sportu, Jon Jones nebyl viděn v akci od února 2020. Tehdy porazil Dominicka Reyese jednomyslným rozhodnutím. O několik měsíců později světový titul uvolnil, protože už před sebou neviděl žádnou výzvu a chtěl se utkat s Francisem Ngannouem. S UFC se však nedohodl na financích. “Bones” tehdy dokonce naznačil, že ukončí svou sportovní kariéru.

Časem však změnil názor a vyhlásil boj o trůn v těžké váze. Mezitím byl vyhozen z klubu Jackson-Wink MMA, ale nesložil zbraně a začal trénovat ve Fight Ready po boku Henryho Cejuda.

Jon Jones by se rád vrátil do akce v polovině roku. Jeho cílem zůstává titul v těžké váze, který drží Francis Ngannou, ale vzhledem k tomu, že Kamerunec se kvůli zranění do oktagonu pravděpodobně v dohledné době nevrátí, “Bones” vyjádřil ochotu utkat se se Stipe Miocicem a doufá, že se mu tak podaří získat alespoň prozatímní mistrovský pás.

Zdroj: Twitter Jon Jones


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ