DomůUFCZhmotněná nenávist v kleci - Dana White chce zápas Masvidala s Covingtonem

Zhmotněná nenávist v kleci – Dana White chce zápas Masvidala s Covingtonem

Prezident UFC není nakloněný odvetě mezi Jorge Masvidalem a Natem Diazem, tedy alespoň v nejbližší době. Co by se mu ale zamlouvalo, to by byl souboj Masvidala s Covingtonem.

Embed from Getty Images

Dana White se během tiskové konference po turnaji UFC 253 nechal slyšet, že zápas, který má v současné době mnohem větší smysl, je duel “Gamebreda” s Colby Covingtonem.

“Je hodně pravděpodobné, že sestavíme zápas Masvidala s Covingtonem. Není možné, abychom takový souboj neudělali. Ten duel teď dává smysl. Odveta Jorge Masvidala s Natem Diazem se bude moci uskutečnit prakticky kdykoli. “

Masvidal a Covington byli dlouhá léta přátelé. Navíc společně trénovali v American Top Teamu (ATT), ze kterého Colby nedávno odešel. Nyní si navzájem nemohou přijít na jméno. Na sociálních sítích a během rozhovorů s novináři se střídavě urážejí nebo vyzývají k souboji. Mnohdy docela ostře a dá se říci, že mezi nimi panuje pohrdání a nenávist.

Embed from Getty Images

Po odchodu Covingtona z ATT se jejich vztahy ještě více vyhrotily. Nyní oba otevřeně říkají, že chtějí zápasit s tím druhým a jednou provždy si to vyřídit v kleci.

Oba bojovníci mají na svých kontech prohru s aktuálním šampionem weltrové váhy, Kamaru Usmanem. Ten se při své další obhajobě mistrovského pásu utká s Gilbertem Burnsem. Je tak velice pravděpodobné, že vítěz souboje Masvidal vs. Covington bude dalším vyzyvatelem šampiona weltrové váhy.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ