DomůUFCZhmotněná nenávist v kleci - Dana White chce zápas Masvidala s Covingtonem

Zhmotněná nenávist v kleci – Dana White chce zápas Masvidala s Covingtonem

Prezident UFC není nakloněný odvetě mezi Jorge Masvidalem a Natem Diazem, tedy alespoň v nejbližší době. Co by se mu ale zamlouvalo, to by byl souboj Masvidala s Covingtonem.

Embed from Getty Images

Dana White se během tiskové konference po turnaji UFC 253 nechal slyšet, že zápas, který má v současné době mnohem větší smysl, je duel “Gamebreda” s Colby Covingtonem.

“Je hodně pravděpodobné, že sestavíme zápas Masvidala s Covingtonem. Není možné, abychom takový souboj neudělali. Ten duel teď dává smysl. Odveta Jorge Masvidala s Natem Diazem se bude moci uskutečnit prakticky kdykoli. “

Masvidal a Covington byli dlouhá léta přátelé. Navíc společně trénovali v American Top Teamu (ATT), ze kterého Colby nedávno odešel. Nyní si navzájem nemohou přijít na jméno. Na sociálních sítích a během rozhovorů s novináři se střídavě urážejí nebo vyzývají k souboji. Mnohdy docela ostře a dá se říci, že mezi nimi panuje pohrdání a nenávist.

Embed from Getty Images

Po odchodu Covingtona z ATT se jejich vztahy ještě více vyhrotily. Nyní oba otevřeně říkají, že chtějí zápasit s tím druhým a jednou provždy si to vyřídit v kleci.

Oba bojovníci mají na svých kontech prohru s aktuálním šampionem weltrové váhy, Kamaru Usmanem. Ten se při své další obhajobě mistrovského pásu utká s Gilbertem Burnsem. Je tak velice pravděpodobné, že vítěz souboje Masvidal vs. Covington bude dalším vyzyvatelem šampiona weltrové váhy.

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ