Charles Oliveira odstupuje ze zápasu s Beneilem Dariushem

Na turnaji UFC, který se uskuteční 3. října, mělo dojít k velice interesantnímu souboji v lehké váze mezi Charlesem Oliveirou a Beneilem Dariushem. Jak však na svém Instagramovém účtu “Benny” informoval, brazilský zápasník ze souboje odstoupil a Dariush nyní s UFC vyjednává o dalším zápase.

Embed from Getty Images

“Ahoj všem. Po mém souboji se Scottem Holtzmanem mi UFC nabídla zápas 3. října proti Charlesi Oliveirovi, který jsme oba přijali. Nechtěl jsem o tom informovat, protože jsem čekal, až to udělá UFC. Byl jsem informován, že Charles z tohoto souboje odstoupil. Neznám důvody, ale doufám, že je v pořádku. Aktuálně spolu s UFC pracujeme nad naším dalším krokem. Budu vás informovat o podrobnostech. Nakonec, i když se zápas neuskuteční, chci poděkovat UFC, Seanu Shelbymu a mému bratru Ali Abdelazizovi, za to, že to organizovali.”

Charles “do Bronx” Oliveira (29-8, 1NC) je součástí UFC již deset let. Aktuálně drží skvělou zápasovou šňůru sedmi výher v řadě. Drtivou většinu svých vítězných zápasů ukončil před časem a většinou submisí. Ve svém posledním zápase, na turnaji UFC on ESPN+28, porazil submisí Kevina Leeho (18-6).

Beneil „Benny” Dariush (19-4-1) nenašel v posledních pěti zápasech přemožitele. V americké organizaci debutoval v lednu 2014, na turnaji UFC Fight Night 35, kde porazil Charlieho Brennemana. Ve svém posledním zápase, na turnaji UFC on ESPN+32 knnokautoval Scotta Holtzmana (14-4).

 

Zdroj: Instagram Beneil Dariush

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA