DomůCZ/SK MMAKSW 61: Patrik Kincl zničil Tomasze Romanowského údery na zemi a připsal...

KSW 61: Patrik Kincl zničil Tomasze Romanowského údery na zemi a připsal si další TKO!

Patrik Kincl si pod křídly jedné z největších evropských organizací MMA připsal druhou výhru a pomalu se stává aspirantem na titulový zápas ve welterové váze. Na turnaji KSW 61 porazil Tomasze Romanowského TKO ve druhém kole.

Zdroj: XFN

Patrik Kincl je v KSW stále neporažený. Jeho protivník Tomasz Romanowski měl sice dobrý nástup do utkání, ale nakonec se z vítězství radoval český bojovník, který svého soupeře porazil technickým knokautem ve druhém kole.

Kincl zahájil zápas kopem na žebra svého soupeře. Romanowski odpověděl útoky na přední Kinclovu nohu. Polák tvrdě trefuje levým hákem. Oba bojovníci si vyměnili uprostřed klece několik úderů. Romanowski, tak jak se od něj čekalo, vyvíjel na Kincla soustředěný tlak. Stále jej tlačil na pletivo. Kincl se dvakrát neúspěšně pokusil o takedown. Polák ale dobře reagoval a naopak několikrát našeho bojovníka dobře trefil. Ke konci prvního kola se polskému zápasníkovi podařilo přitisknout Kincla na pletivo, kde jej poměrně dlouho držel v klinči.

Ani ve druhém kole Polák nepřestával vyvíjet tlak. Patrik byl neustále zády u pletiva. Snažil se kopy udržovat vzdálenost, ale moc se mu to nedařilo. Tvrdý úder Romanowského a Patrik má problémy. Ve finále se Kinclovi konečně podařilo dostat soupeře na zem. Přechod do half guardu. Ataky ramenem a následné údery směřující na hlavu Poláka. Ten byl buď otřesený nebo bezradný, protože se prakticky nezmohl na nějakou aktivní obranu. Patrik v parteru systematicky demoluje soupeře z různých pozic. Na konci se k němu Romanowski otočil zády a to byl jeho konec. Patrik Kincl spustil další kanonádu úderů a rozhodčí musel zápas ukončit.

Patrik Kincl poráží Tomasze Romanowského TKO ve 2. kole, 3:36

Sledovat turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete ZDE.

Zdroj: KSW MMA | Twitter KSW

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ