DomůUFCFotbalista Kurt Zouma týral bezbrannou kočku a pěkně tím vytočil Jana Blachowicze....

Fotbalista Kurt Zouma týral bezbrannou kočku a pěkně tím vytočil Jana Blachowicze. Tohle mu polský bijec vzkazuje

Jan Blachowicz se ostře ohradil proti chování fotbalisty Kurta Zoumy, který na sebe v posledních dnech neupozornil svými výkony na hřišti, ale týráním kočky. Bývalý šampion UFC si na svém twitterovém účtu nebral servítky.

Svět obletělo video, na kterém fotbalista Kurt Zouma týrá kočku. Hráč nejprve chytí zvíře, které před ním utíká, a kopne ho tak, až se proletí kuchyní. Pak sledujeme, jak Zouma honí kočku po celém domě, křičí a snaží se ji znovu chytit. Nakonec kočku na stůl vytáhne dítě a fotbalista ji znovu udeří, tentokrát rukou. To vše se navíc děje před očima onoho dítěte.

Záběry vzbudily mnoho emocí, a to nejen mezi fotbalovými fanoušky. Reagovala na ně řada osobností veřejného života, včetně polského bojovníka Jana Blachowicze.

Pro fanoušky MMA to není žádné překvapení. O Blachowiczovi je známo, že je velkým milovníkem zvířat a často se kvůli nim zapojuje do charitativních a vzdělávacích kampaní. “Těšínský princ” se jen zřídka nechává unést emocemi natolik, aby použil nadávky, ale tentokrát ho fotbalistovo chování zřejmě naprosto vyvedlo z rovnováhy.

“Když jsi takový tvrdý zkurv*syn, Kurte Zoumo, tak zkus kopnout mě. Co je to za srač*u. Žádná tolerance k týrání zvířat.”

Blachowiczovo prohlášení vyvolalo obrovský a především pozitivní ohlas mezi fanoušky. Post na Twitteru si získal tisíce reakcí, stovky komentářů a retweetů.

Zdroj: Twitter Jan Blachowicz | Twitter PoliticsForUK

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ