DomůUFCFotbalista Kurt Zouma týral bezbrannou kočku a pěkně tím vytočil Jana Blachowicze....

Fotbalista Kurt Zouma týral bezbrannou kočku a pěkně tím vytočil Jana Blachowicze. Tohle mu polský bijec vzkazuje

Jan Blachowicz se ostře ohradil proti chování fotbalisty Kurta Zoumy, který na sebe v posledních dnech neupozornil svými výkony na hřišti, ale týráním kočky. Bývalý šampion UFC si na svém twitterovém účtu nebral servítky.

Svět obletělo video, na kterém fotbalista Kurt Zouma týrá kočku. Hráč nejprve chytí zvíře, které před ním utíká, a kopne ho tak, až se proletí kuchyní. Pak sledujeme, jak Zouma honí kočku po celém domě, křičí a snaží se ji znovu chytit. Nakonec kočku na stůl vytáhne dítě a fotbalista ji znovu udeří, tentokrát rukou. To vše se navíc děje před očima onoho dítěte.

Záběry vzbudily mnoho emocí, a to nejen mezi fotbalovými fanoušky. Reagovala na ně řada osobností veřejného života, včetně polského bojovníka Jana Blachowicze.

Pro fanoušky MMA to není žádné překvapení. O Blachowiczovi je známo, že je velkým milovníkem zvířat a často se kvůli nim zapojuje do charitativních a vzdělávacích kampaní. “Těšínský princ” se jen zřídka nechává unést emocemi natolik, aby použil nadávky, ale tentokrát ho fotbalistovo chování zřejmě naprosto vyvedlo z rovnováhy.

“Když jsi takový tvrdý zkurv*syn, Kurte Zoumo, tak zkus kopnout mě. Co je to za srač*u. Žádná tolerance k týrání zvířat.”

Blachowiczovo prohlášení vyvolalo obrovský a především pozitivní ohlas mezi fanoušky. Post na Twitteru si získal tisíce reakcí, stovky komentářů a retweetů.

Zdroj: Twitter Jan Blachowicz | Twitter PoliticsForUK


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ