DomůUFCOtřesné! Vyčerpaný bojovník UFC nemohl ani sám dojít na váhu

Otřesné! Vyčerpaný bojovník UFC nemohl ani sám dojít na váhu

Zápas Benoit vs. Adashev, který se měl uskutečnit během dnešního turnaje UFC Vegas 26, byl zrušen. Ryan Benoit se nevešel do váhového limitu a navíc nebyl ani sám schopen dojít na váhu a stát na ní. Musel být při vážení podpírán a lékaři mu zakázali nastoupit do zápasu.

Zdroj: UFC

Někteří bojovníci MMA skutečně velice hazardují se svým zdravím. Při snižování hmotnosti jsou schopni jít až za hranice vlastních možností. Podívejte se, jak vypadal Ryan Benoit během včerejšího vážení před turnajem UFC Vegas 26.

Zdroj: UFC | YouTube TheMacLife

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ