DomůUFCUFC Vegas 26: Gregor Gillespie ukončil Diega Ferreiru před časem

UFC Vegas 26: Gregor Gillespie ukončil Diega Ferreiru před časem

Gregor Gillespie porazil Diega Ferreiru technickým knokautem ve druhém kole jejich zápasu na turnaji UFC on ESPN 24 v Las Vegas. Gillespie se tak úspěšně vrátil do klece UFC po první porážce v kariéře, kterou utrpěl v zápase s Kevinem Leem v roce 2019.

Zdroj: UFC

Začátek zápasu byl velice opatrný. Gillespie se snažil držet střed oktagonu. Nakonec se Gillespie pokusil o takedown. Zápasníci chvíli bojovali v parteru, ale nakonec se duel opět přenesl do postoje. Ferreira několikrát svého soupeře dobře trefil a Američan se mu znovu vrhl na nohy. “The Gift” se pokoušel o takedowny. Inkasoval však bezpočet úderů. Když se poté bojovníci dostali na zem, byl to naopak Ferreira, kdo hledal možnost ukončení. Několikrát se situace obrátila a zápas se nakonec přenesl opět do postoje. Výborný wrestler Gillespie se však nadále pokoušel o porazy.

Obrázek druhého kola byl podobný. Gillespie hledal jakoukoli možnost o poraz. V postoji byl lepší Ferreira. Souboj se přenesl na zem. Diváci sledovali duel výborného wrestlera se skvělým grapplerem, který vyvrcholil neobyčejným soubojem na zemi, ve kterém měl jednou navrch Gillespie, podruhé Ferreira. Ve finále se podařilo získat Gillespiemu dominantní pozici, kdy se svému soupeři dostal na záda a pustil se do tvrdého ground and pound. Ferreira měl velké problémy a sudí ukončil zápas.

Výhrou se Gillespie úspěšně vrátil do oktagonu UFC po první porážce v kariéře, kterou v listopadu 2019 utrpěl v souboji s Kevinem Leem, který jej tehdy tvrdě knokautoval.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter UFC Español

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ