DomůCZ/SK MMAKdyž se z kamarádů stanou nepřátelé. Meliš před zápasem s Mikuláškem říká,...

Když se z kamarádů stanou nepřátelé. Meliš před zápasem s Mikuláškem říká, že si oba budou chtít ublížit

V sobotu se na turnaji OKTAGON 32 v Ostravě proti sobě postaví dva bývalí kamarádi. Tomáš Meliš, kterého můžeme také znát pod příjmením Bolo, vyzval na souboj Václava Mikuláška.

Oba bojovníci se spolu měli utkat už na konci loňského roku. Mikulášek se však zranil při pádu ze schodů a zápas se musel zrušit.

Kamarádský vztah obou borců se pokazil hlavně poté, kdy byl oznámen jejich vzájemný souboj. “Od té doby, kdy se asi před dvěma roky domluvil náš zápas, myslím, že náš vztah ochladl. Už to není žádné přátelství. Spíše nevraživost. Oba si určitě budeme chtít ublížit. Podle mě to bude pořádná štípaná,” konstatoval žilinský zápasník.

Tomáš Meliš se netají tím, že verzi s Mikuláškovým pádem příliš nevěří. “Myslím, že to byla spíš verze pro fanoušky a pravda je jinde. Měl problém s váhou. Před zápasem mi přišla zpráva, jestli bych ten zápas nevzal v catchweight. Ale já jsem řekl, že ne.”

Václav Mikulášek je z celé situace stále mírně rozčarovaný, což potvrdil i vyjádřením v nejnovějších dílech dokumentu Na dohled. “Já jsem mu kdysi fandil. I ve Výzvě, když zápasil. A jakou odplatu jsem za to dostal? Super kámoš. Má páteř na pravém místě.”

Kromě zajímavého souboje Mikuláška s Melišem nás v Ostravě čeká také atraktivní duel ve velterové váze, ve kterém šampiona Davida Kozmu prověří legenda českého MMA Petr “Monster” Kníže.

Zdroj: YouTube OKTAGON MMA | Čas

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ