DomůCZ/SK MMADobré zprávy! Slovenský bojovník Miroslav Štrbák se probudil z umělého spánku

Dobré zprávy! Slovenský bojovník Miroslav Štrbák se probudil z umělého spánku

Poté, co světem silných mužů otřásla zpráva o kolapsu Miroslava Štrbáka, přichází konečně první dobrá zpráva. Miro se už probral z umělého spánku a dokonce mluvil se svým bratrem Jozefem. Příčina srdečního kolapsu však stále není definitivně stanovena.

Zdroj: OKTAGON MMA


Jeden z nejlepších slovenských bojovníků smíšených bojových umění skončil v nemocnici poté, co minulé úterý zkolaboval během tréninku. První pomoc mu do příjezdu záchranky poskytovali zápasníci Tomáš Deák, Igor Daniš a Martin Sily.

Na jednotce intenzivní péče pak lékaři bojovali o jeho život a uvedli ho do umělého spánku. Na konci minulého týdne došlo, v souvislosti s jeho zdravotním stavem, k výrazné změně k lepšímu. Podle posledních informací jej lékaři dokonce probrali z umělého spánku.

“Mirův stav se rychle zlepšil. To, co dokázal, je malý zázrak,” potvrdila zápasníkova manažerka Nina Sedláková, podle níž už zápasník komunikuje se svým okolím. “Po prvních zprávách jsme museli počítat se všemi možnostmi, ale teď je to prostě neuvěřitelný krok vpřed k uzdravení,” řekl Jozef Štrbák, který je ohledně další léčby svého bratra optimistický.

Fanoušci i kolegové vyjadřují Mirovi neutuchající podporu. Štrbák vyhrál 19 ze svých 30 profesionálních zápasů, 10krát prohrál a jednou remizoval. Naposledy bojoval v kleci před rokem. Na turnaji OKTAGON 21 porazil Karola Ryšavého na body.

Zdroj: Nový Čas

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ