DomůCZ/SK MMADobré zprávy! Slovenský bojovník Miroslav Štrbák se probudil z umělého spánku

Dobré zprávy! Slovenský bojovník Miroslav Štrbák se probudil z umělého spánku

Poté, co světem silných mužů otřásla zpráva o kolapsu Miroslava Štrbáka, přichází konečně první dobrá zpráva. Miro se už probral z umělého spánku a dokonce mluvil se svým bratrem Jozefem. Příčina srdečního kolapsu však stále není definitivně stanovena.

Zdroj: OKTAGON MMA


Jeden z nejlepších slovenských bojovníků smíšených bojových umění skončil v nemocnici poté, co minulé úterý zkolaboval během tréninku. První pomoc mu do příjezdu záchranky poskytovali zápasníci Tomáš Deák, Igor Daniš a Martin Sily.

Na jednotce intenzivní péče pak lékaři bojovali o jeho život a uvedli ho do umělého spánku. Na konci minulého týdne došlo, v souvislosti s jeho zdravotním stavem, k výrazné změně k lepšímu. Podle posledních informací jej lékaři dokonce probrali z umělého spánku.

“Mirův stav se rychle zlepšil. To, co dokázal, je malý zázrak,” potvrdila zápasníkova manažerka Nina Sedláková, podle níž už zápasník komunikuje se svým okolím. “Po prvních zprávách jsme museli počítat se všemi možnostmi, ale teď je to prostě neuvěřitelný krok vpřed k uzdravení,” řekl Jozef Štrbák, který je ohledně další léčby svého bratra optimistický.

Fanoušci i kolegové vyjadřují Mirovi neutuchající podporu. Štrbák vyhrál 19 ze svých 30 profesionálních zápasů, 10krát prohrál a jednou remizoval. Naposledy bojoval v kleci před rokem. Na turnaji OKTAGON 21 porazil Karola Ryšavého na body.

Zdroj: Nový Čas

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ