DomůUFCBývalý šampion UFC Jiří Procházka plánuje návrat na konci léta: Až se...

Bývalý šampion UFC Jiří Procházka plánuje návrat na konci léta: Až se vrátím v plné síle, budu šampionem!

Bývalý šampion UFC v polotěžké váze Jiří Procházka se chce vrátit do oktagonu v létě a jak sám říká, vezme si, co mu patří, tedy mistrovský pás.

Jiří Procházka nestál v oktagonu od souboje s Gloverem Teixeirou na UFC 275 v červnu loňského roku. V hlavním zápase turnaje, který se konal v Singapuru, předvedli oba bojovníci pořádnou show.

Procházka, který v pátém kole na bodovacích kartách rozhodčích prohrával, dosáhl šokujícího vítězství, když několik vteřin před koncem dokázal Teixeiru porazit na submisi.

Tím se stal šampionem polotěžké váhy. Procházka se s Teixeirou domluvil na odvetě, která se měla uskutečnit v prosinci loňského roku, ale kvůli zranění ramene musel odstoupit. Očekávalo se, že zranění šampióna vyřadí až na rok, což ho vedlo k tomu, že svůj titul uvolnil.

V jeho nepřítomnosti uvolněný pás šampiona získal Jamahal Hill, který v lednu porazil Glovera Teixeiru jednomyslným rozhodnutím.

Od té doby si “Sweet Dreams” i Procházka vyměnili několik vzkazů a výzev, přičemž šampion prohlásil, že si na zápas počká do léta. Pokud by to mělo trvat déle, Hill by se poohlédl po jiném soupeři.

Jak Jiří Procházka prozradil v rozhovoru pro Top Turtle MMA Podcast, má v plánu vrátit se v létě a je rozhodnutý vzít si to, co mu patří, tedy mistrovský pás.

“Pracuji na tom,” řekl Procházka. “Momentálně je hlavním cílem, aby rameno pracovalo v plném rozsahu, aby se aktivovaly všechny svaly kolem ramene a stále makám na kondici a pohybu. Rád bych se vrátil letos v létě nebo na konci léta. Na tom nezáleží. Budu sledovat, jak to půjde. Možná se vrátím dříve, možná později. Ale myslím, že toto léto je reálné, abych byl připraven a stal se šampionem.”

“Není čeho litovat. Ničeho nelituji. Všechno má svůj důvod, takže jsem se vším smířený. Jsem prostě spokojený s tím, jak to všechno dopadlo. Až se vrátím v plné síle, budu šampionem. Už teď jsem šampionem a až se v létě vrátím, budu jím i na papíru.”

Zdroj: Top Turtle MMA Podcast

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ