Ľudovít Klein na Landwehra nestačil! Soupeř jej ukončil na submisi

Ľudovít Klein předvedl ve svém třetím utkání v UFC poněkud rozpačitý výkon, který na jeho soupeře Nata Landwehra nestačil. Klein prohrál na submisi ve 3. kole a připsal si tak na své konto druhou porážku v řadě.

Zdroj: UFC

První kolo úvodního zápasu hlavní karty mezi Ľudovítem Kleinem (17-3) a Natem Landwehrem (14-4) bylo ještě vyrovnané. Slovenský bojovník byl rychlejší, ale poslední vteřiny patřily jednoznačně Američanovi, který zasypal svého soupeře kanonádou úderů.

Ve druhém kole dominoval Landwehr, který zvýšil tempo a svého soupeře terorizoval hlavně v klinči u pletiva, i když ho častěji zasahoval i z dálky. Pokusil se také o anakondu, kterou však jeho soupeř s vypětím všech sil přežil. Klein chvílemi působil na nohou poněkud malátně, byl evidentně unavený, ale vydržel až do konce druhého kola.

Landwehr v klidu přežil Kleinovy nesmělé útoky v úvodu třetího kola a následně jej zasypal sérií úderů. Slovák se snažil o takedown, ale Landwehr se skvěle bránil a dostal svého soupeře k pletivu. Američan znovu nasadil anakondu, tentokrát ji svázal mnohem pevněji a Klein odklepal.

Nate Landwehr se tak po porážce s Julianem Erosou vrátil na vítěznou vlnu. Jeho bilance v UFC je 2-2.

Pro Ľudovíta Kleina to byla druhá porážka v řadě. A už teď je jisté, že Klein bude ve svém dalším zápase, který bude posledním na jeho nováčkovské smlouvě, bojovat o přežití v UFC.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol | Twitter ChillemDafoe

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ