DomůCZ/SK MMAVáclav „Baba Jaga“ Mikulášek se zranil a OKTAGON 29 přišel o další...

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek se zranil a OKTAGON 29 přišel o další zápas!

Již několikrát přeložený turnaj OKTAGON 29, který se měl konečně uskutečnit 4. 12. v Ostravar Aréně, se musel, kvůli koronavirovým opatřením, opět odložit. Tentokrát na jaro příštího roku.

Vypadá to, jako by tento turnaj byl postižen nějakou kletbou. Nejprve se turnaj musel přesunout z Ostravy do Brna. To byla první špatná zpráva, která fanoušky MMA určitě nepotěšila. Dále jsme se před pár dny dozvěděli, že Ivan Buchinger musel odstoupit z důvodu zranění. A nyní zápasová karta přišla o další souboj!

Jedná se o zápas Mikulášek vs. Bolo, který se odkládá na neurčito. Na vině je zranění Václava „Baby Jagy“ Mikuláška.

„Vašek Mikulášek bohužel v Brně nenastoupí. Po pádu ze schodů dnes v noci, je v nemocnici s nepříjemným zraněním nohy a pravděpodobně i hlavy,“ informovala organizace na sociálních sítích. Start Tomáše Bola na turnaji je však stále možný, samozřejmě proti jinému soupeři.

Bohužel oba taháky turnaje OKTAGON 29 tak už byly poznamenány zraněními a turnaj to značně oslabuje. Další ranou pro fanoušky MMA, zápasníky i celou organizaci je fakt, že díky vládním nařízením se turnaj musel přestěhovat z ostravské Ostravar Arény, která je známa svou bouřlivou atmosférou, do menší Zoner BobbyHall v Brně.

Přesto doufáme, že se i tak dočkáme kvalitního turnaje s množstvím parádních zápasů. A Vaškovi Mikuláškovi přejeme brzké uzdravení.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ