DomůCZ/SK MMAVáclav „Baba Jaga“ Mikulášek se zranil a OKTAGON 29 přišel o další...

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek se zranil a OKTAGON 29 přišel o další zápas!

Již několikrát přeložený turnaj OKTAGON 29, který se měl konečně uskutečnit 4. 12. v Ostravar Aréně, se musel, kvůli koronavirovým opatřením, opět odložit. Tentokrát na jaro příštího roku.

Vypadá to, jako by tento turnaj byl postižen nějakou kletbou. Nejprve se turnaj musel přesunout z Ostravy do Brna. To byla první špatná zpráva, která fanoušky MMA určitě nepotěšila. Dále jsme se před pár dny dozvěděli, že Ivan Buchinger musel odstoupit z důvodu zranění. A nyní zápasová karta přišla o další souboj!

Jedná se o zápas Mikulášek vs. Bolo, který se odkládá na neurčito. Na vině je zranění Václava „Baby Jagy“ Mikuláška.

„Vašek Mikulášek bohužel v Brně nenastoupí. Po pádu ze schodů dnes v noci, je v nemocnici s nepříjemným zraněním nohy a pravděpodobně i hlavy,“ informovala organizace na sociálních sítích. Start Tomáše Bola na turnaji je však stále možný, samozřejmě proti jinému soupeři.

Bohužel oba taháky turnaje OKTAGON 29 tak už byly poznamenány zraněními a turnaj to značně oslabuje. Další ranou pro fanoušky MMA, zápasníky i celou organizaci je fakt, že díky vládním nařízením se turnaj musel přestěhovat z ostravské Ostravar Arény, která je známa svou bouřlivou atmosférou, do menší Zoner BobbyHall v Brně.

Přesto doufáme, že se i tak dočkáme kvalitního turnaje s množstvím parádních zápasů. A Vaškovi Mikuláškovi přejeme brzké uzdravení.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ