DomůOstatníJake Paul: Existuje mnohem zajímavější souboj než zápas Jake Paul vs. ožrala...

Jake Paul: Existuje mnohem zajímavější souboj než zápas Jake Paul vs. ožrala Conor McGregor

Populární youtuber Jake Paul, který se úspěšně pokouší prorazit v boxu, v němž má bilanci 3-0 věří, že existuje zajímavější zápas, než jeho případná konfrontace s Conorem McGregorem.

Zdroj: Mr-unknown-man, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Conor McGregor, ať už udělá cokoli a prohraje jakkoli, stále vzbuzuje obrovský zájem. Přesto jej někteří už teď odepisují a tvrdí, že najde uplatnění pouze v exhibičních zápasech. Podle Jake Paula, který je specialistou na lukrativní exhibiční zápasy, však zápas s McGregorem není v současné době tím, který by byl tím nejžádanějším.

Jake Paul zkříží rukavice s bývalým šampionem UFC Tyronem Woodleym už 29. srpna v Clevelandu. Po případném vítězství může vyzvat do ringu kohokoli. Dlouho vyzýval právě McGregora, ale nyní říká, že existuje lepší zápas než souboj s McGregorem.

“Existuje zajímavější zápas než Jake Paul vs. ožrala Conor McGregor. Tím zápasem je souboj Jake Paul vs. Nate Diaz. Je to pravděpodobně mnohem žádanější duel.”

Paul je zároveň velkým kritikem McGregorova chování po jeho prohře s Dustinem Poirierem na turnaji UFC 264. Zároveň si myslí, že McGregorův čas už vypršel.

“Tady už ani nejde o neúctu. McGregor, který má za pět let bilanci 1-3, vypadá hloupě se všemi těmi sr*čkami, které vypouští z pusy. Vyhrožuje lidem, že je zabije a pak se vrátí k pití, večírkům a klubům v Los Angeles. Myslím, že to je jeho konec, protože jeho ego se s tolika porážkami už nikdy nesmíří.”

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ